Aydın, eleştirenleri Kars 36 Spor’a sahip çıkmaya davet etti

Kars 36 Spor Başkanı Erkan Aydın, dün oynanan Kars 36 Spor - Palandöken Belediyesi Spor karşılaşması sonrası yaptığı basın açıklamasında, kendisini eleştirenleri göreve davet etti.
 Aydın, eleştirenleri Kars 36 Spor’a sahip çıkmaya davet etti

Tacettin DURMUŞ

 

Kars 36 Spor’u atakta tutmak istediklerini de açıklamasında belirten Aydın, “Temiz bir yola çıkmıştık. Amacımız Kars 36 Spor’u ayakta tutmaktır. Özelikle son bir kaç yıldır içerisinde bulunduğu durum hepimizi çok üzmüştü ve Kars 36 Sporu hayatta tutmak için elimizden ne geliyorsa yapacağımıza söz vermiştik. Herkesin sorumluluktan kaçtığı, insanların gelişen olaylar ve durumlar karşısında sadece görmeden bilmeden yorum yaptığı pandeminin ekonominin zorluğunun en yüksek olduğu bir dönemde göreve talip olduk.  Göreve talip olurken de bir kazanç elde etmek için değil kulübümüzün hayatta kalması için gerekli tüm adımları attık. Hemen çalışmaya başladık. Kurumlarla iletişime geçtik ve yetkililerle masaya oturduk. Bu bir marifet değil asli görevim. Hatalarımız oldu ama asla art niyetli olmadık.

KARS 36 SPOR BİR KAÇ KİŞİNİN EGOSU YÜZÜNDEN BU DURUMA GELDİ

Bizlere güvenip bugüne kadar desteğini esirgemeyenlere maddi manevi destek veren herkese teşekkür ederim.  Gelinen bu süreçte bu güne kadar olmamış tüm baskıları üzerimizde hissettik. Bu baskıları kuranların verdiği zararı hepimiz biliyoruz.  Kars 36 Spor çok büyük bir camiadır. Bize gelene kadar nice başarılar elde etmiştir ve bizden sonra da edecektir yüz binlerce insanın takip ettiği on binlerce insanın peşinden koştuğu ve binlerce insanın hayatı olan Kars 36 Spor birkaç kişinin egosu yüzünden bu duruma geldi. Tribünden başkanlığa gelene kadar bu yolda şunu gördüm; Kars 36 Spor bu şehirde bir avuç insan dışında hiç kimsenin umurunda değil ve hatta bir çoğu tamamen kendi menfaatleri doğrultusunda hareket ediyorlar. Aksine kesinlikle inanıyorum. Bizim görevimiz ben buradayım diye destek vermeyen, başarısız olalım diye dualar eden istifa etmem için elinden gelenleri yapanları Kars 36 Spor a sahip çıkmaya davet ediyorum.” dedi.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!