Özbey, “Okul kütüphaneleri kitap bağışı bekliyor”

Mihralibey Ortaokulu Müdürü Ersin Özbey, okullarının kütüphanesine kitap bağışı yapılması için vatandaşlardan destek istedi.
Özbey, “Okul kütüphaneleri kitap bağışı bekliyor”

Tacettin DURMUŞ

 

Mihralibey Mahallesi sakinlerinden Muhlis Karabağ’ın okullarının kütüphanesine ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Çanakkale Savaşları ile ilgili kitaplar bağışladığını söyleyen Özbey, kendisine teşekkür etti.

Bağışlanacak kitaplarla çocuklarımızın hayal dünyasının ve kelime haznesinin hep birlikte zenginleştirileceğine dikkat çeken Müdür Özbey, kitap bağışının çok önemli olduğunu söyledi.

Çocukların okuma kültürlerinin gelişmesi için kitap bağışının son derece önemli olduğuna da işaret eden Mihralibey Ortaokulu Müdürü Ersin Özbey, “Okulumuzun kütüphanesine, Mustafa Kemal Atatürk ve Çanakkale Savaşları ile ilgili kitaplar bağışlayan mahalle sakinimiz Muhlis Karabağ’a çok teşekkür ediyorum. Okul kütüphanemizi zengin kitap çeşidiyle aktif bir şekilde kullanıyor ve öğrencilerimize  okuma kültürü edindirmeye devam ediyoruz. Değerli Kars halkını da okul kütüphanemizi ziyaret etmeye ve kitap bağışında bulunmaya davet ediyoruz. Çocukların hayal dünyasını ve kelime haznesini hep birlikte zenginleştirelim. Okul kütüphanemiz hafta içi her gün mesai saatleri içinde ve yaz tatili boyunca  açık olacaktır.” Dedi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!