Vali Öksüz, projeleri yerinde inceledi

Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, inşaat çalışmaları tamamlanan Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
Vali Öksüz, projeleri yerinde inceledi

Tacettin DURMUŞ

Vali Öksüz, incelemenin ardından gençlik merkezi tefrişat temininin ardından kısa sürede gençlerin hizmetine sunulacağını açıkladı.

Vali Türker Öksüz, daha sonra inşaat çalışmaları devam etmekte olan buz sporları salonu’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı ve çalışmaların hızlandırılması talimatı verdi.

Buz Sporları Salonu’ndan salon zemini ve ısıtma sistemi yenilenen İsmail Aytemiz Spor Salonu’na geçen Vali Öksüz, yapılan işleri inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, daha sonra birkaç ay önce müjdesini verdiği ve yapımına başlanan Gündüz Engelli Bakım Merkezi inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Vali Öksüz açıklamasında, engelli vatandaşların, gündüzleri hizmet alabilecekleri gündüz engelli bakım merkezi’nde düzenlenecek çeşitli aktivitelere katılarak, hoşça vakit geçirebileceklerini söyledi.

Ardından ışıklandırma sistemi ve çevre düzenlemesi yapılan Halitpaşa Semt Sahası’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, son olarak inşaat çalışmaları büyük oranda tamamlanan ve bitme aşamasına gelen Türkiye'de bir ilk olacak Kars Peynir Müzesi'nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!