Kolayı var iken

20.12.2017
Hikmet Aksu

UHD bakanımız Sayın Ahmet Arslan’a halkın bir beklentisini aktarmak istiyorum. Tabii bunlarında arasında olanlardan biri de benim.

 

Bura yaşayanları olarak sıkıntılarımızı duyurmazsak sizlerin bilemeyeceği ve bunların sorun olarak devam edeceği bir gerçektir. Duyurulması gerekenleri duyurmak sizlere ve yöremiz insanına karşı bizlerin sorumluluk bilinciyle hizmetidir.

Efendim ilçemizde Türk Telekom kurumumuz var sanırım her hizmete yeterli personeliyle. Kargo hizmetleri, havale hizmetleri ve fatura tahsil hizmetleri kusursuz yürütülmekte.

 

Bu arada yeni kurum binamızın, kurum çalışanlarına, ilçemiz halkına ve oradan hizmet alacak herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

 

Şunu önemle vurgulayayım, sıkıntımızın çözümü çalışanların uygulamasından değil görev sınırlamasıyla ilgili gözüküyor.

Örneğin burası abone yapıyor, aboneliği iptal edemiyor. Süresi dolan kampanyalar için abonelerine yeni işlem-paket program vb hizmetlerde yardımcı olamıyor. Bu işlemleri yaptırmak için acente ve bayilikler gösteriliyor onlar da çözüm adresinin Kars merkez müdürlüğü olduğunu söylüyor.

İnsan bu güzel bina ve içindeki o sıcak insanlarla her sorununu çözeceği inancıyla giriyor kapısından. Ama yukarıda belirtilen basit uygulamalar için Kars yolu görünmesi hayal kırıklığı yaratıyor.

 

Telefon ve bağlı olarak internet işletmesinin Telekom içinde olması ve bu kurumdan yürütülmesinin sağlanması kurum hizmetleri arasında yapılandırılabilinir mi? diye düşünüyorum.

 

Şimdiye dek ilçemiz ve yöremiz ne istediyse yerine getirdiniz ve hala da devam etmektesiniz Sayın Bakanım. Bu alanda hizmetleriniz, emeğiniz inkar edilemez. Bu işi çözmek, sizin için bir telefonun tuşuna dokumaktır ve o telefonda tam bu kurumda çok miktarda vardır!

Bunun bir şikayet değil de beklenti olduğunu özellikle vurgulamak istiyorum Sayın Bakanım.

Bina olarak görsellik ve zenginliğe kavuşturduğunuz Telekom kurumumuzu hizmet sınırını genişleterek zenginleştirmenizi bekliyor tüm çalışmalarınızda sağlık, kolaylık, başarı dileklerimle saygılar sunuyorum efendim.

 


Bu Makaleye Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları