CHP Kars İl Gençlik Örgütü çocuk istismarına karşı savaş açtı.

07.03.2018   12:14

 

CHP Kars İl Gençlik Örgütü çocuk istismarına karşı savaş açtı

Tacettin DURMUŞ / www.haberolcek.com

“Çocuk İstismarına ‘Dur’ de. Her çocuk, temiz bir sayfadır kirletmeyin. Hayalleri olan çocukların hayal kırıklığı olmayın. Her çocuk melektir.”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından çocuk istismarı hakkında yaptıkları paylaşımlarla ses getiren CHP Kars İl Gençlik Örgütü ses getirmeye devam ediyor.

Şehrin önemli noktalarındaki billboardlara çocuk istismarı hakkında düzenledikleri afişleri asan CHP Kars İl Gençlik Örgütü'nün başkanı Uğurcan Vergül, çocuk istismarına apaçık şekilde savaş açtıklarını, bu konu hakkında mücadelelerinin devam edeceğini söyledi.

Çocuk istismarı, Taciz ve Tecavüzleri´ne karşı sonunda kadar mücadele edeceklerini de belirten Vergül: “Cumhuriyet Halk Partisi Kars Gençlik Örgütü olarak, kamu vicdanını derinden yaralayan her türlü taciz, tecavüz, tehditin, kadın, erkek ve çocuklarına karşı yapılan insanlık dışı saldırılar ve hareketlerin karşısındayız. Sokaklarını, caddelerini, mahallelerini hiç bir ayrım gözetmeden birlikte dolaştığımız insanların bu samimiyetini bozacak toplumsal deformasyona asla müsaade etmeyeceğiz" dedi.

Billboardların üzerinde ise “Çocuk İstismarına ‘Dur’ de Her çocuk, temiz bir sayfadır kirletmeyin. Hayalleri olan çocukların hayal kırıklığı olmayın. Her çocuk melektir.” Şeklinde uyarılar yer aldı.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları