Kars´ta, 40 faili meçhul olayın şüphelisi 62 kişi gözaltına alındı.

28.02.2018   15:59

Kars’ta, 40 faili meçhul olayın şüphelisi 62 kişi gözaltına alındı

Tacettin DURMUŞ / www.haberolcek.com

Kars Polisi çeşitli tarihlerde meydana gelen 40 faili meçhul olayı titiz çalışma sonucu çözdü bu olaylarla ilgili 62 şüpheli gözaltına alındı.

Kars İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro, Oto Hırsızlığı-Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince, geçen 2 aylık sürede il genelinde çalışmalar gerçekleştirdi. Bu kapsamda meydana gelen, 19 adet İş Yerinden ve Kurumdan Hırsızlık,5 adet Evden Hırsızlık, 6 adet Açıktan Hırsızlık, 4 adet Dolandırıcılık, 4 adet Suç Eşyasının Satın Alınması veya Kabul Edilmesi ve 2 adet Banka veya Kredi Kartlarının Kötüye Kullanılması olmak üzere toplam 40 faili meçhul olay aydınlatıldı. Hırsızlık olayları ile ilgili şüpheli 62 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüpheli 62 kişin Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki işlemleri devam ediyor. Şüphelilerin işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Öte yandan konuyla ilgili Kars İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Kars İl Emniyet Müdürlüğü olarak İlimizde suç ve suçluyla mücadelemiz kararlılıkla devam edecek olup; suçun işlenmeden engellenmesine yönelik vatandaşlarımızın huzur, sükûn ve güvenlikleri için 7 gün 24 saat esasına göre çalışmalarımız tüm kadromuzla profesyonelce ve halkımızdan aldığımız destekle aralıksız devam edecektir” denildi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları