Başkan Karaçanta, vatandaşları tek tek dinliyor

13.01.2018   09:52

Başkan Karaçanta, vatandaşları tek tek dinliyor

Hilal ÖZCAN / www.haberolcek.com

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, halk günü toplantılarına katılan vatandaşlarının sorun ve sıkıntılarını tek tek dinliyor.

Her Perşembe günü düzenli olarak vatandaşların dertlerini ve sorunlarını dinleyen Başkan Karaçanta’ya belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik ediyor.

Vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm üretmek için gayret sarf ettiklerini söyleyen Karaçanta “Halk Günü toplantılarını devam ettiriyoruz. Burada amacımız vatandaşlarımızın sorun ve isteklerini kendilerinden dinlemek. Bu toplantılarda vatandaşlarımızı dinliyoruz. Onların sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Genelde bize iletilen bütün sorunları çözüyoruz” dedi.

Halk Günü toplantılarının çok yararlı geçtiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, “Halk Günü’nde yüzlerce insanımızla buluşuyor, sorun ve taleplerini dinliyoruz. Bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz. Belediyemizin söz ve karar mekanizmasına halkımızı katarak hizmet üretiyoruz” diye konuştu.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları