Milletvekili Nurettin Aras, Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

04.01.2018   17:20

Milletvekili Nurettin Aras, Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti

Tacettin DURMUŞ / IĞDIR (www.haberolcek.com)

AK Parti Iğdır Milletvekili Nurettin Aras Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu, tarafından karşılanan Milletvekili Nurettin Aras daha sonra toplantı salonunda Milli eğitim Müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile bir araya geldi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aydoğdu, Milletvekili Nurettin Aras’a birfing vererek yapılan çalışmalar yatırımlar ve biten, devam eden okul, yurt inşaatları hakkında bilgi verdi. Aydoğdu: “Bütün çalışmalarımız sizlerinde desteği ile Iğdır’da eğitimin kalitesini daha yükseklere çıkarmaktır. Şu anda derslik sıkıntımız yoktur. Bazı okullarımızda sınıf mevcudu 20 çıvarındadır. Sayın Milletvekilimiz ziyaretiniz bizleri gururlandırdı. Özellikle müdürlük çalışmalarımızda bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti Milletvekili Nurettin Aras da, kendisinin yıllarca Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığını belirterek: “En büyük yatırım eğitime yapılan yatırımdır. Iğdır bu konuda büyük ilerleme kaydetmiştir. Geleceğimiz olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetişmesini sağlayan sizlere ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Eğitime en çok bütçe ayıran hükümet AK Parti hükümetleri olmuştur. Ülkede büyük bir eğitim seferberliğinin başlatılmıştır. Derslik ve okul sayısındaki artış, eğitimin modern ve her türlü teknik imkan sağlanarak verilmesi için ciddi çalışmaların yürütmekteyiz ve eğitim kalitesinde çıta her geçen gün yükselmektedir.” Dedi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları