Cezaevine uyuşturucu sokmak isterken yakalandı

28.12.2017   13:18

Cezaevine uyuşturucu sokmak isterken yakalandı

Tacettin DURMUŞ / www.haberolcek.com

Iğdır Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerinin Iğdır genelinde Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında yapılan çalışmaları devam ediyor.

Bu kapsamda Iğdır B Tipi Kapalı Cezaevinde yatmakta olan arkadaşına uyuşturucu götürmek isteyen bir bayan cezaevi içerisine girerken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre cezaevinde bulunan arkadaşını ziyarete gelen B.Y. isimli bayanın durumundan şüphelenilmesi üzerine yapılan üst aramasında 1.34 gr Metamfetamin maddesi 0.20 gr Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirildi.

Daha sonrada B.Y isimli bayanın evinde yapılan aramada ise 0.90 gr metamfetamin maddesi, 0.20 gr sentetik kannabinoid maddesi, 3 adet uyuşturucu madde kullanımında faydalanılan am aparat, 1 adet uyuşturucu madde kullanımında faydalanılan nargile şeklinde Bong ve bu bonga ait cam aparat ele geçirildi.

Evde yapılan aramada ayrıca 1 adet üzerinde tabanca, bu tabancaya ait şarjör ve 2 adet MKE yapımı 9x19 mm çapında fişek ele geçirildiği belirtildi. Şahıs hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan yasal işlem yapılmaya başlandığı öğrenildi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları