Kaza yapan aracın sürüsü üzerindeki uyuşturucuyu yere atınca yakayı ele verdi

20.12.2017   16:06

Kaza yapan aracın sürüsü üzerindeki uyuşturucuyu yere atınca yakayı ele verdi

Tacettin DURMUŞ / www.haberolcek.com

Kars Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerinin sokak satıcılarına ve sokakların uyuşturucudan temizlenmesine yönelik yaptığı çalışmalar alıksız devam ediyor.

Bir aracın kaza yapması sonucu arkadaşlarına destek olarak giden Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerini gören bir sürücünün o sırada elinde bulunduğu bir cismi yere attığı gördü.

Görevlilerce yere atılan kağıt cisi alınıp incelendiğinde 7 paket içerisinde toplam 5,16 gr Metamfetamin ve 10 adet Ekstacy adlı uyuşturucu olduğu düşünülen madde olduğu tespit edildi. Bahse konu maddeler görevlilerce olay yerinde muhafaza altına alındı ve şahıs ise gözaltına alınarak hakkında TCK-188 (Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti) suçu kapsamında adli işlem başlatıldığı bildirildi.

Öte yandan Kars Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, gençlerimizi ve geleceğimizi hedef alan uyuşturucu madde satıcıları ve organizasyonları tespit edilerek, uyuşturucu madde arzının önlenmesine yönelik çalışmaların kararlılıkla ve artarak devam edeceğinin kamuoyu tarafından bilinmesi istendi.

 
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları