Dr. Aydoğan Süer´e ´10 Yıla Damgasını Vuranlar´ Ödülü.

13.11.2017   18:07

Dr. Aydoğan Süer’e “10 Yıla Damgasını Vuranlar” Ödülü

Tacettin DURMUŞ / www.haberolcek.com

MNG Yönetim Hizmetleri’nin Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer, magazinkolik.com tarafından düzenlenen etkinlikte, “10 Yıla Damgasını Vuran” saygın işadamı ve sanatçılarla birlikte Kurumsal Ödül Dalında Yılın Yöneticisi Ödülü aldı.

Dr. Aydoğan Süer, ekibi ile birlikte 6 ay gibi kısa bir sürede Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin tüm kiralanabilir alanlarına ülkenin saygın yerli ve yabancı markalarını getirerek, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı dev bir organizasyonla açılışını gerçekleştirdi ve ekonomi dünyasının beğenisini kazandı.

MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş’ nin Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer, cemiyet hayatının nabzını tutan magazinkolik.com tarafından “10 Yıla Damga Vuranlar” arasında görülerek Kurumsal Ödül dalında Yılın Yöneticisi Ödülü’nü aldı.

7 Kasım 2017 tarihinde Etiler’de bulunan İstanbul Sahne’de gerçekleştirilen görkemli gecede, Türkiye’de kalıcı başarı ve toplumun takdirini kazanan değerli isimler ödüllerini alırken, 8 işadamı ve 9 sanatçı ödüllendirildi.

Alışveriş ve perakende sektöründe 15 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Dr. Aydoğan Süer, Mermerciler Holding, Ankor Holding, Mng Holding gibi firmalarda üst düzey görevler almıştır. Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yönetiminde liderlik yaptı. Ekibiyle birlikte, yeni alışveriş merkezini, 7 ay gibi sınırlı bir sürede yüzde 98 doluluğa ulaştırarak, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve sanatçı Murat Boz’un da katıldığı dev bir açılışla hizmete açan Süer, iş ve ekonomi dünyasının beğenisini kazandı.

“Alışveriş Merkezleri ve Perakendede Sürdürülebilirlik”, “Alışveriş Merkezlerinin Geleceği” gibi kitapları ile ticari yaşama akademik anlamda da katkıda bulunan genç yönetici, medyada verdiği röportajlar ve televizyonda gerçekleştirdiği konuşmalarda öncelikli olarak Türkiye’de bilinçli tüketici kesimi oluşturulmasına vurgu yapıyor. Kendi alanında hız, özgün yönetim becerileri ve uzlaşmacı tutumu ile tanınan Dr. Aydoğan Süer, ödülün ardından mutluluğunu ifade etti.

Demet Akbağ gibi değerli sanatçılarla aynı sahnede ödüle layık görülmenin gururunu taşıyan Süer, MNG Yönetim Hizmetleri olarak Erzurum MNG AVM sayesinde Doğu’daki ekonomik yaşamı tanımaya başladıklarını belirterek, bu yatırımı bölge açısından önemli gördüklerini ifade etti. “Alışveriş merkezi yönetiminde en çok özen gösterdikleri konunun, yatırımcı-perakendeci ve son tüketicinin yer aldığı bir üçgende, tüm tarafları mutlu edecek çözümler bulmak” olduğunu söyleyen Süer; Erzurum halkına İstanbul, Ankara ve Bursa gibi büyük şehirlerde görülen alışveriş merkezleri ile aynı zengin marka karması ve konfora sahip büyük bir alışveriş merkezi ile ulaşmaktan dolayı mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

 
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları