Kars Polisinin hırsızlarla mücadelesi devam ediyor.

11.11.2017   11:50

Kars Polisinin hırsızlarla mücadelesi devam ediyor

Tacettin DURMUŞ / www.haberolcek.com

Kars Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlileri, il merkezinde bulunan muhtelif adreslere düzenlediği operasyonlarda 7 ayrı hırsızlık olayını aydınlattı.

Hırsızlık Büro Amirliği görevlileri, bir hafta içerisinde meydana gelen evden, işyerinden ve kurumdan hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik yapılan çalışmalar gerçekleştirdi. Bu çalışmalar sonucu tespit edilen adreslere düzenlenen operasyonlar neticesinde 7 ayrı hırsızlık olayını aydınlatılmış olduğu bildirildi. Bu olaylar ile ilgili toplam 10 şüpheli şahsın yakalanarak gözaltına alındığı belirtilerek, gözaltına alınan şüphelilerin Asayiş Şube Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildiği ve bu şahıslar hakkında tahkikatların devam etmekte olduğu belirtildi.

Öte yandan yapılan açıklamada, halkın güven ve huzur ortamına yönelik olarak, suç ve suçluyla mücadelelerin demokratik hukuk kurallarından taviz vermeksizin geçmişte olduğu gibi bundan sonrada büyük bir hassasiyetle devam edeceği ifade edildi.
Kategori:
Etiketler:Kars Polisi
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları