Durmaz, KAI Tanıtım Günlerini Ziyaret Etti.

16.09.2017   15:42

Durmaz, KAI Tanıtım Günlerini Ziyaret Etti

Tacettin DURMUŞ / www.haberolcek.com

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, KAI Tanıtım Günlerini Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Ankara Kültür Merkezi’nde bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kars-Ardahan-Iğdır (KAI) Tanıtım Günlerini Ziyaret Etti.

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta tarafından karşılanan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Kars Belediyesi standında bir süre sohbet edip Kars’la ilgili bilgiler aldı. Durmaz daha sonra Başkan Karaçanta ile birlikte Kağızman Belediyesi standına geçti. Burada da Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız tarafından karşılanan Durmaz’a ziyaretinden dolayı teşekkür edildi ve çeşitli etkinlikler sunuldu.

Durmaz daha sonra diğer stantları da ziyaret edip Kars’ın tarihi, eğitim, sosyal, turizm, inanç turizmi ve kültürel değerleri hakkında bilgilendirildi. Stantları gezdikten sonra yeniden kars Belediylesi standına geçildi ve bu defa da halk ozanları gösterileri ile halk oyunları gösterileri sunuldu.

Kars, Ardahan ve Iğdır’ın tanıtılmasında bu tür etkinliklerin önemli olduğunu söyleyen Durmaz, kendisinin de ilk fırsatta Kars’a geleceğini söyledi. Durmaz gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta tarafından uğurlandı.

 
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları