Başkan Yikit galericiler sitesi esnafı ile kahvaltıda buluştu

11.09.2017   12:06

Başkan Yikit galericiler sitesi esnafı ile kahvaltıda buluştu

Tacettin DURMUŞ / IĞDIR (www.haberolcek.com)

Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit, beraberindeki Belediye Meclis Üyeleri ile Galericiler Sitesinde esnaflık yapan vatandaşları ziyaret ederek sabah kahvaltısında esnaflar ile bir araya geldi.

Başkan Murat Yikit, galericiler sitesinde esnaflık yapan vatandaşların daveti üzerine sabahın erken saatlerinde Iğdır merkezde bulunan galericiler sitesine gelerek esnaflar ile kahvaltıda buluştu. Esnaflar ile uzun süre sohbet ederek sorunları dinleyen Belediye Başkanı Murat Yikit;” Biz fırsat buldukça esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve önerileri hem dinleyip hem de çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bugünde galericiler sitesindeki esnaflarımız çok güzel bir ortam hazırlamışlar esnaflarımız ile hem kahvaltı yaptık hem de sorunlarımız üzerine sohbetler gerçekleştirdik. Biz elimizden geldikçe esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile buluşmaya onları dinlemeye devam edeceğiz.” Dedi.

Galericiler sitesi esnafları adına kısa bir açıklama yapan Fahrettin Aras;” Öncelikle Belediye Başkanımız Murat Yikit’e bizi kırmayarak bugün buraya geldiği için teşekkür ederiz. Galericiler sitesi esnafları olarak birkaç noktada sorunlarımız vardı. Belediye başkanımız sorunlarımız ile ciddi anlamda ilgilendi ve çözüm üretmeye çalıştı. Biz tekrardan Galericiler Sitesi esnafları olarak Belediye Başkanımız Murat Yikit’e çok teşekkür ederiz.” Diye konuştu.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları