Kağızman Fen Lisesi Öğrencilerini Bekliyor.

24.08.2017   10:17

KAĞIZMAN FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

Kağızman’da 2017-2018 döneminde eğitim verecek olan Fen Lisesi öğrencilerini bekliyor.

Kağızman İmam Hatip Lisesi ve Fen Lisesi Müdürü Suat Güner, Kağızman Fen Lisesinin en önemli özelliğinin, öğrencilere yurt imkânından doğrudan faydalanmaları olduğunu söyledi.

Güner, Kağızman Fen Lisesi 2017-2018 Eğitim döneminin ilk yılında TEOG sınavında 482 tavan ve 433 taban puanla 60 öğrenci alımı yapmış olduğunu söyledi.

Tüm öğrencilere başarılar dileyen Müdür Güner: “Kağızman İmam Hatip Lisesi bünyesinde hizmet verecek olan Fen Lisesi okul yönetimimiz başta olmak üzere; Ulaştırma Havacılık ve Denizclik Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'a Kağızman Kaymakamlığına, Kağızman Belediyesi ve Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Kağızman Fen Lsesi açılmasına vesile oldukları içn kendilerine teşekkür ederim. Kağızman İlçesine gelen ve gelecek tüm fen lisesi öğrenciler ilçede rahat ettire bilmek için tüm imkânlarını seferber etmiş durumdayız. Okul yönetimi olarak öğrencilerimizin en kaliteli hizmeti ala bilmek için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde yürütmekteyiz. Okulumuzu tercih yapan tüm öğrenci kardeşlerimiz gönül rahatlılığı ile okulumuza gele bilirler. Okulumuzun şuan ki kontejyan sayısı 2 sınıf 60 öğrencidir. 2017-2018 Eğitim döneminde ilk etapta almış olduğumuz 60 öğrencimizin tamamı akulumuza ait Erkek ve Kız yurtlarından da faydalana bilecekler. Hiçbir öğrencimizi dışarıda bırakmayacağız.”dedi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları