ARDAHAN BELEDİYESİNDEN YETİM ÇOCUKLAR ONURUNA İFTAR

12.06.2017   12:10

ARDAHAN BELEDİYESİNDEN YETİM ÇOCUKLAR ONURUNA İFTAR

ARDAHAN (İHA) - Dünya Yetimler Günü münasebetiyle Ardahan Belediyesi tarafından kentte yetim ve öksüzler iftarda buluştu.

Kaya Ocakbaşı Restoranda düzenlenen iftar programına Ardahan Valisi İbrahim Özefe ve eşi Hacer Özefe, Belediye Başkanı Faruk Köksoy ve eşi Cevriye Köksoy, Tugay Komutan vekili Kurmay Albay Volkan Akay, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, ARÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber, Vali Yardımcısı Muharrem Coşkun, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Müftüsü Şaban Kondi ile davetliler ve anne veya babası olmayan çocuklar ve aileleri katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Ardahan Valisi İbrahim Özefe, “Bizleri bu iftar programında yavrularımızla buluşturan Belediye Başkanımıza, İHH Derneğine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu yavrularımız, Müslümanlara Cenabı Allah’ın ve O'nun Resulünün en hassas ve en çok ihtimam gösterilmesi gereken emanetleridir. Bizler bu emanete her zaman sahip çıkacağız. Rabbimiz bizi, kendisinin ve Resulünün bu emanetlerine hakkıyla sahip çıkanlardan eylesin. Burada bulunan herkesin Ramazan ayını tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Köksoy ise, İslam dinine göre yetim ve öksüzlerin ne kadar değerli olduklarından bahsederek, iftarda bir araya gelmiş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Program sonunda çocuklara hediyeler verildi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları