ÖĞRENCİLERİN ŞİİR ŞÖLENİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

23.05.2017   18:53

ÖĞRENCİLERİN ŞİİR ŞÖLENİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Sait KÜÇÜK / www.haberolcek.com

Kağızman Aras Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen şiir dinletisinde, öğrencilerin okuduğu güzel şiirler herkesin beğenisini kazandı.

Kağızman Halk Eğitimi Merkezi Toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinlik, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başladı. Şiir dinletisi Aras Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından yapıldı. Dinletiye Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç, İlçe milli eğitim müdürü Yakup Bayşar, şube müdürleri Turgay Aydın, Suat Demirden, Meslek Lisesi Müdürü Volkan Bal, Aras Anadolu Lise Müdürü Tufan Ayhan ve çok sayıda davetli katıldı.

Öğrencilerin birbirinden güzel şiirleri slayt eşliğinde seslendirmesi salonun dolduran dinleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı. Şiir dinletisinden sonra İlçe Kaymakamı Ercan Öter salondan ayrılmadan önce öğrencileri teker teker tebrik etti.
Kategori:
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
Floyd Morris Kredi Fırsatı% 2 faiz oranı. 05.12.2018
Bir iş adamı mı, kadın mı? Mali işiniz mi var, yoksa kendi işinizi kurmak için paraya mı ihtiyacınız var? Borçlarınızı karşılamak, faturalarınızı geri ödemek veya iyi bir iş kurmak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Düşük bir kredi puanınız var mı ve yerel bankalardan / diğer finans kurumlarından kredi almakta zorlanıyor musunuz? Aşağıdaki sebeplerden dolayı bir krediye veya finansmana ihtiyacınız var: a) kişisel kredi, iş genişlemesi, b) başlangıç, eğitim, c) borç konsolidasyonu, d) zor para için krediler MEGA FINANCE'a hoş geldiniz. Tüm Borç Yönetimi, Borç Yardımı ve Finansman İngiltere ve yurtdışı için destek şirketi. E-Mail adresinden bize ulaşın: megafinanceloancompany@gmail.com WhatsApp +1(267)725-1932 Saygılarımızla Bay Floyd Morris.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları