HARBİLER 36´DAN FEVZİOĞLU GROUP´A TEŞEKKÜR

23.05.2017   13:56

HARBİLER 36 FEVZİOĞLU GROUP'A DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Bergen TUT / www.haberolcek.com

Karsspor Harbiler 36 taraftar gurubu, takımlarına ve kendilerine her türlü destekte bulunun Fevzioğlu Gruba teşekkür ziyaretinde bulundu.

Karsspor’un cefakar ve vefakar taraftarı, Harbiler 36 olarak taraftara ve kulübe her türlü destekte bulunan Fevzioğlu Gruba yöneticilerine teşekkür ziyaretinde bulunduktan sonra çiçek ve plaket de takdim ettiler.

Karsspror’a gönül veren Harbiler 36 ekibi, Fevzioğlu Grubun şu zamana kadar taraftarlara karşılıksız ulaşım ve araç desteği verdikleri ve BAL Lig’inde mücadele verecek olan takımada destek vereceklerini söylediler.

 

Ziyaretin ardından Harbiler 36 taraftarlar gurubu adana gazetemize açıklamada bulunun Mahir Acay, Şehrin bütün işadamlarına ve bürokratlarına da çağrıda bulunarak bu şehrin takımına destek vermelerini istedi. Karsspor36 takımının, Sarıkamış Belediyespor ile BAL Ligi’ne çıkmak için final maçı oynağını da hatırlatan Mahir Acay, Amatör Futbol Disiplin Kurulunun maç sonucuna ilişkin vereceği kararı sabırsızlıkla beklediklerini de belirterek her iki takımıza bundan sonraki mücadelelerinde başarılar diledi.

Acay açıklamasında ayrıca Karsspor36’nın BAL Liginde mücadele etmesi durumunda çoğunlukla Karadeniz takımlarıyla mücadele edeceğinin de altını çizerek her zamankinden daha çok gerçek Karslıların desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi. Acay, Karsspor Başkanı Muharrem Yıldız, teknik ekip, futbolcular ve taraftarların, BAL Liginde Kars’ı en iyi şekilde temsile edeceklerine inandıklarına da açıklamasında yer verdi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları