VALİ DOĞAN: KÖYLERE HİZMET BAŞLIYOR

20.03.2017   14:38

VALİ DOĞAN: KÖYLERE HİZMET BAŞLIYOR

Tacettin DURMUŞ / KARS (ÖLÇEK HABER AJANSI)

Kars Valisi Rahmi Doğan, İlimizde ve bölgemizde ağır geçen kış mevsiminin ardından, baharın gelişiyle birlikte inşaat sezonunun başladığını açıkladı.

Vali Doğan, inşaat sezonun başlamasıyla birlikte daha önce yapımına başlanan ve 2017 sezonunda yapılması planlanan projelerle ilgili olarak köy muhtarlarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmaya başladı. Doğan, 2017 yatırım sezonu başlamadan önce kış aylarında merkeze ve ilçelere bağlı köylerin muhtarlarıyla toplantılar yapılarak köylerin ihtiyaçları tespit edildiğini söyledi.

Kars Valisi Rahmi Doğan açıklamasında: “2017 inşaat sezonunun başlamasıyla birlikte, gerek İl Özel İdaresi gerekse Köylere Hizmet Götürme Birlikleri marifetiyle; yarım kalan, eksikliği tespit edilen ve 2017 inşaat sezonunda yapımına başlanacak olan çalışmalara vakit kaybedilmeden başlanacaktır. Öncelikle köylerin ulaşımını sağlayan ve ağır geçen kış mevsiminde kapanan yolların sıcak asfalt olarak yapımına başlanacaktır.
2017 inşaat sezonunda; köy yollarına sıcak asfalt, yayla yolları, içme suyu, köy içi yollar ve kanalizasyon yatırımları yapılacaktır.” Dedi.

 
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları