Tarkan Eladağ, yeniden Ege Karsfed Baskan adayı olacak

16.03.2017   11:57

Tarkan Eladağ, yeniden Ege Karsfed Baskan adayı olacak

Tacettin DURMUŞ / KARS (ÖLÇEK HABER AJANSI)

Tarkan Eledağ, Mayıs ayında yapılacak olan Ege Bölgesi Kars Demokrat Dernekler Federasyonu Başkanlığına yeninde aday olacağını açıkladı.

Eladağ, Ölçek Gazetesine yaptığı açıklamada, dün gerçekleştirilen federasyon toplantısında Mayıs ayında yapılacak genel kurulda, Ege Bölgesi Kars Demokrat Dernekler Federasyonu Başkanlığına Birilerinin adayı değil toplumun adayı olarak yeniden aday olduğunu açıkladığını belirtti.

Tarkan Eladağ yeniden aday olmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Aday olurken şunu düşündüm; kendi aile birlikteliğimi nasıl sağlıyorsam toplumun birlik ve beraberliği için de aynı şekilde kendi ailem gibi kucakladım ve kucaklamaya da devam edeceğim. Elimi değil gövdemi bu toplumun çıkarları ve menfaatleri için koydum. Gençlik ve kadın kollarımızın, derneklerimizin daha güçlü bir yapı içerisin de federasyona bağlı 13 dernek olarak toplumu kucaklayarak daha güzel yarınlar için aday oldum. Gerek sivil toplum örgütleri ile olan samimi iş birliğini sürdürmek, gerek milletvekillerimizle olan samimiyetimizi sürdürmeye devam ettireceğim. Aynı zamanda gerek İzmir’imizin, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkanları ile olan karşılıklı güven ve samimiyet, gerek ilce başkanları ile gerek meclis üyelerimizle, muhtarlarımızla, samimiyet içerisinde olduğumuzu ve bundan sonra da aynı şekilde bu iş birliğimizi güçlendirerek kaldığımız yerden devam ettirmek için elimden geleni yapacağım. ‘Gücümüz Birliğimizden gelir’ şiarı ile sizleri saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.”dedi.

 
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları