SARIKAMIŞ CIBILTEPE KAYAK MERKEZİ YENİ YILA HAZIR

31.12.2016   08:56

SARIKAMIŞ CIBILTEPE KAYAK MERKEZİ YENİ YILA HAZIR

Tacettin DURMUŞ / SARIKAMIŞ / ÖLÇEK HABER AJANSI

En yoğun günlerini yaşayan Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi yeni yıla hazır. Kayak merkezinde bulunan oteller de müşterilerine yılbaşında çeşitli sürprizler hazırladı.

Cıbıltepe Kayak Merkezine hafta içi olmasına rağmen gelen kayakseverler, sarıçam ağaçları arasında gönüllerince kaymanın keyfini yaşadı. Kayak Merkezinde hizmet veren turizm otel işletmeleri, kayak merkezinde otellerin doluluk oranının yüzde 100’ü bulduğunu ve yılbaşında müşterilerine çeşitli sürprizler hazırladıklarını söyledi.

Kayak merkezinde 1 metrenin üzerinde kar olduğunu ifade eden otel işletmecileri "Sarıkamış’taki kristal kar gerçekten çok güzel ve bu sene erken yağdı. Sezona erken başladık. 6 Aralık itibariyle kayak yapmaya başladık Sarıkamış Kayak Merkezinde. Yılbaşında her şey çok güzel olacak. Kar 1 metrenin üzerinde, pistlerimiz ezilmiş. Tesislerimiz hazır. Her şeyiyle yılbaşında kayakseverleri bekliyoruz" dediler.

Yılbaşında müşterilerine çeşitli sürprizleri olduğuna dikkat çeken otel müdürleri" Otelimizin programları canlı müzik, folklor gösterileri, tipik yılbaşına özel oryantal olmazsa olmazımız, havai fişek gösterimiz var ve gece 24.00’ten sonrada dilek balonlarımızı uçuracağız" dediler.

TÜM OTELLER YENİ YILA HAZIR

Öte yandan kristal kar ve sarıçam ağaçlarıyla Türkiye’nin en iyi kayak merkezleri arasında bulunan Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezinde hizmet veren Toprak Otel, Çamkar Otel, Habitat Otel, Dolina Otel, White Park Otel, Svowfalke Dağ Oteli, Kayı Snow Otel, Sarıkamış Kar Otel bütün hazırlıklarını tamamladı. Yeni yılda müşterilerinin karşısına çeşitli sürprizlerle çıkmayı planlayan otellerde doluluk oranı yüzde 100’ü buldu.
 
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları