SELİM KAYMAKAMI DOLU, VEFAKAR ÖĞRETMENLERİYLE BİR ARADA

14.11.2016   09:59

SELİM KAYMAKAMI DOLU, VEFAKAR ÖĞRETMENLERİYLE BİR ARADA

Tacettin DURMUŞ / KARS (haberolcek.com)

Selim Kaymakamı Erdinç Dolu, Belediye Başkanı Coşkun Altun ile birlikte; 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Destekleme ve Yetiştirme Kursu’nda görev alan ilçedeki görevli öğretmenlerle bir araya geldi.

Kars’ın Selim ilçesinde görev yaptığı sürece eğitime, yaşam kalitesinin artırılmasına, kadınlara iş imkanlarının sağlanması, köy yollarının kilit parke taşlarla döşenmesi, köylerin daha bir çok ihtiyaçlarının giderilmesi, çocukların sosyal yaşam alanlarının iyileştirilmesi, Belediye Başkanı Coşkun Altun ile adeta ‘Muhteşem İkili’ gibi yan yana, omuz omuza çalışması, ilçedeki diğer kurumlarla da örnek bir dayanışma içinde olmasıyla tanınan Kaymakam Erdinç Dolu, kısa sürede büyük işlerin başarıldığı eğitim alanındaki gelişmeleri bir toplantıyla basına duyurdu. Büyükkale Otel’de düzenlenen Selim Kaymakamı Erdinç Dolu başkanlığındaki organizasyona Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, Selim Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın, milli eğitim şube müdürleri ve Destekleme ve Yetiştirme Kursu’nda görevli öğretmenler katıldı.

SELİM’DE, TÜRKİYE’YE ÖRNEK EKİP ÇALIŞMASI

Programın ilk konuşmasını Selim Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın yaptı. Müdür Aydın, ilçedeki eğitimin öncesi ve sonrasına sık sık vurgu yaparak Kaymakam Erdinç Dolu’nun eğitime yönelik projelerle alınan başarılara değindi. İlçedeki eğitim başarı çıtasının son 2 yıl içinde en üst düzeye çıktığını ve ilçeler sıralamasında en öne çıktığını vurgulayan Müdür Aydın, bundan sonraki süreçte en önemli olanın ise bu başarı çıtasını sürekli yukarılarda tutabilmek olduğunu kaydetti. Öğretmenlerden bu başarıya sahip çıkma ve ilçedeki eğitim düzeyini sürekli üst sıralarda tutmak için gayretli çalışmalarını devam ettirmelerini istedi. Müdür Aydın, Kaymakam Erdinç Dolu’nun başarılı projeleri hayata geçirmesinden dolayı eğitim camiası olarak büyük bir haz duyduklarını da aktararak Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun’un da eğitime sağladığı imkanların azımsanmayacak oranda olduğunu ifade etti. Başkan Altun’dan övgülerle söz eden Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın, tüm gayretlerin ilçenin eğitim seviyesinin artırılmasında gösterildiğinin mutluluk verici olduğunu da sözlerine ekledi.

İLÇE OLARAK KARS 1.Sİ OLDUK

Müdür Cengiz Aydın, “2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Destekleme ve Yetiştirme Kursu’nda görev alan öğretmenlerimize yönelik sayın kaymakamımızın düzenlemiş olduğu bu organizasyona hepiniz hoş geldiniz. Öncelikle Sayın Kaymakamımız Erdinç Dolu’ya teşekkür ediyorum. Sayın kaymakamımız 2012 yılında ilçemize geldiği ilk günden beri bize söylediği şeyi unutmuyorum. Bize ‘arkadaşlar benim 1. önceliğim eğitimdir.’ demişti. Bizler 2013-2014 eğitim öğretim yılında TEOG sınavına ilçe olarak girdiğimizde tüm ilçeler arasında sondan 2. olduk, gerçekten bu, büyük bir başarısızlıktı. Kaymakamımız ‘Selim Okuyor Projesi’ altında bir projenin 2. ayağı olarak nitelikli ve kaliteli bir eğitimin nasıl yapılacağı yönünde bir çalışma yapmamızı istedi. Yapılan bu çalışma neticesinde 2014-2015 ve 2015-2016 eğitim öğretim yılında İlçe olarak Kars 1.si olduk. 2 yıl üst üste Kars 1.si olduk.” diye konuştu.

FEKADAR ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜRLER

İlçedeki eğitimin seviyesinin artırılmasında büyük emek veren öğretmenlere teşekkür eden Müdür Aydın, “Bu manada ilçemizdeki siz kıymetli öğretmenlerimiz fedakarca gerçekten bütün yükü omuzlarınıza alarak hafta sonu demeksizin; gerekirse öğrencilerini evlerine getirerek ders çalıştıran, destekleme ve yetiştirme kurslarında almış olduğu ücretleri öğrencisine harcayan öğretmenlerimiz size sonsuz teşekkür ediyorum. Hatta yapılan sınav sonucunda istediği başarıyı elde edemediği için ağlayan öğretmenlerimizde vardı. Ben bu nedenle siz kıymetli öğretmenlerimize hepinize teker teker teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

‘İHTİYACIMIZ VAR’ DEDİK ‘ALIN’ DEDİ

Müdür Aydın, Kaymakam Erdinç Dolu’nun eğitim alanındaki isteklere her zaman ‘alın’ şekilde cevap verdiğini de şöyle aktardı:
“Tabi ki kaymakamımız bizi hiç bir zaman yalnız bırakmadı sayın kaymakamımıza dedik ki ‘efendim bizim deneme sınavına ihtiyacımız var’ ‘Alın’ dedi. ‘Efendim bizim yaprak teste ihtiyacımız var’ dedik. ‘Alın’ dedi. ‘Konu anlatımına, soru bankasına ihtiyacımız var’ dedik. ‘Alın’ dedi. ‘Efendim öğrencilerimizi velileri göndermiyor hafta sonu kurslarına’ dedik. ‘Taşıyın’ dedi. ‘Efendim bu çocuklar yemek de yiyemeyecek’ dedik. ‘Alın’ dedi. Gerçekten bu manada bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Kendisine eğitim camiası adına bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadığı için huzurlarınızda sizler adına teşekkür ediyorum.”

BELEDİYE BAŞKANI COŞKUN ALTUN’A TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Coşkun Altun’un da Kaymakam Erdinç Dolu gibi bütün kolaylıkları eğitim adına hizmete sunduklarını anlatan Müdür Aydın, şöyle konuştu:
“Aynı zamanda aramızda belediye başkanımızda var. Yine biz eğitimciler okul müdürleri hangi amaçla belediye başkanımızın yanına gidersek hiçbir zaman bizi geri çevirmedi. ‘Başkanım araç lazım’ dedik. “Emrinize amade’ dedi. ‘Başkanım LGS ve LYS kurslarında yine bize her zaman olduğu gibi destek lazım’ dedik. “Destekler size kurbandır’ dedi.”

TÜRKİYE ORTALAMASININ ÜZERİNE ÇIKMAK ZORUNDAYIZ

İlçe olarak bundan böyle Türkiye ortalamasının üzerinde olmaları gerektiğini de ifade eden Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın konuşmasını şöyle tamamladı:
“Selim olarak dedi ki 2 yıl üst üste ilçeler arasında 1. olduk. Bu 1.olmanın bir gururunu tabi ki yaşıyoruz. Ama aynı zamanda büyük bir sorumluluğu da var. Nedir bu sorumluluk? Başarıyı elde etmek zordur, gerçekten zordur ama bu başarıyı devam ettirip bir adım daha ileriye taşımak daha bir zordur. Dolayısıyla bizler 2 yıl üst üste il 1.si olduk ama bu yetmez. Şimdi kaymakamımızın bize koymuş olduğu yeni bir hedef var. Arkadaşlar Türkiye ortalamasının üzerine çıkmak zorundayız. 2016-2017 TEOG’da inşallah Selim olarak Türkiye ortalamasının üzerine çıkacağız. Hedefimiz bu ve bu hedefe çok yakınız. Eminim ki sizin gibi gayretli arkadaşlarımızla ve böyle bir ekiple çalıştıktan sonra bunu başarabiliriz. Ve şunu da söylemek istiyorum; Sayın kaymakamımıza, Sayın belediye başkanımıza ve siz değerli öğretmenlerimize tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah herkesin ilçesinde veya her ilde böyle bir ekip çalışır ve ülkemizi daha müreffeh yarınlara taşırlar.”

HEPİNİZİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM

Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun da, “Şimdi heyecanlıyım. ‘Neden?’ diyeceksiniz. Çünkü; sizin gibi güzide bir toplumun önünde konuşma yapmak, sizlere hitap etmek gerçekten heyecan verici. Onun için heyecanımı maruz görün. Öncelikle hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Biz tabi ki belediye olarak elimizden geldiği kadar eğitime destek vermeye çalışıyoruz. Ama 2 yıldır bu başarı sizindir, ekibinizindir. Onun için ilçem adına hepinize saygılarımı, hürmetlerimi sunuyorum. Hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum.” dedi.

ÖNEMLİ OLAN SAHİPLENMEKTİR, AZMETMEKTİR

Selim Kaymakamı Erdinç Dolu ise, önemli olanın projelerin hazırlanması veya hayata geçirilmesi değil, o projelere sahip çıkılmasının olduğunu ifade etti. Bunun da sahiplenme, ekip ruhu, sorumluluk, geleceğe yatırım düşünceleriyle yapılmasıyla olabileceğine değinen Kaymakam Dolu, bunun da son yıllarda ilçede elde edilen eğitim alanındaki başarılarla ispatlandığını söyledi. Kaymakam Dolu, projede görev alan öğretmenlerin gayretli ve azimli çalışmalarıyla öğrencileriyle yakından ilgilenmeleri ve bu ilgiyi başarıya çevirme yolundaki tecrübelerini de gördüklerini aktardı. “İşte bu” dedirtecek kadar özverili çalışmaların hiçbir zaman peşinin bırakılmadığı ekip ruhuyla başarıya dönüşmesini görüyor olmaktan büyük bir memnuniyet ve haklı gurur duyduğunu da anlattı. Projede görevli her öğretmenin sadece bilgi becerilerini değil sevgi ve yürekleriyle çalıştıklarını ve bu gayeyle çıktıkları yolda zamanlarını da eğitime harmanladıklarını söyledi.

EN ÖNEMLİ YATIRIM İNSANA YAPILAN EĞİTİM YATIRIMIDIR.

Kaymakam Erdinç Dolu, “Sizlerinde bildiği gibi Türkiye hızlı şekilde büyüyen bir ülke tabi bunun sürdürebilmesi için hepimize büyük sorumluluklar düşmekte. Tabi günümüzde büyümenin ve kalkınmanın en önemli kaynağı rekabettir. Rekabetin ise belirleyici eşi eğitimdir. Hepimiz söylüyoruz; en önemli yatırım insana yapılan eğitim yatırımıdır. İnancımızda ve inandığımız tüm değerlerin temel hedefi ve temel aslı budur. Özellikle son 10 yılda tüm bütçelerimizde ve hükümetimizin ortaya koyduğu tüm yatırımlarda eğitim en önemli payı almaktadır. Tabi bunun yansıması olarak ilçemizde de hem nitelik hem nicelik anlamında, eğitim anlamında yatırımlara hep birlikte şahitlik ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz.” dedi.

SON 4 YILDA SELİM’E 33 MİLYON TL’LİK EĞİTİM YATIRIMI

Son 4 yılda Selim ilçesine eğitim adına yapılan yatırım tutarının 33 milyon TL olduğunu belirten Kaymakam Erdinç Dolu, “Son 2 yılda 38 derslikli 5 okul, 16 derslikli bir Anadolu lisesi, 130 kişilik bir yurt, ilçemize lisemize ait bir atölye ve bir hali sahayı kazandırdık. İnşallah haftaya ihalesinde çıkacağız. Seneye bir köyümüze daha okul yapacağız. Tabi ilçemizde bu yatırımlar kazandırılırken eğitim anlamında başarıda bir ivme kazandırmak zorundaydık. Özellikle bu yılı da esas alırsak bu 3 yılda TEOG anlamında ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Hafta içi kurslarımızın yani sıra hafta sonları da öğrencilerimiz tek tek evlerinden servisle alınarak önceden belirlenen grup köylerimize veya ilçe merkezime taşınmakta. Beslenme gereksinimleri karşılanmaktadır. Yaklaşık 500 öğrenciyi hedefleyen bu projede her öğrencimize soru bankası, kaynak kitaplar, yaprak testler temin edilmekte. Ve özel olarak hazırlattığımız her ay 3 deneme sınavı yapmaktayız. Tabi bunun sonucunda ne oldu? Bunun sonucunda iki yıl önce TEOG da ilçe ortalamamız % 46 iken bugün % 55.5 e ulaştı. Malumunuz Kars’ta 7 ilçe var ve az önce müdür bey de söyledi. 2 yıl önce Kars’ta İl 5. siydik. Yaptığımız bu çalışmalar neticesinde son 2 yıldır ilçeler arasında 1. duruma ulaştık.” ifadelerini kullandı.

SELİM’DE SON 2 YILDA FEN LİSESİ’NE % 400’LÜK BİR ARTIŞLA ÖĞRENCİ YERLEŞTİRİLDİ

Kaymakam Dolu konuşmasını şöyle tamamladı:

“2 yıl önce 6 öğrencimiz Fen Lisesi’ne yerleşirlerken 2014-2015 eğitim öğretim yılında 17 öğrencimiz ve en son 2015-2016 eğitim öğretim yılında 25 öğrencimizi Fen lisesine yerleştirdik. Yani % 400’lük bir artış sağladık. Tabi bu başarı tesadüf mü? Yani 2 yıl önce 6 öğrencimiz Fen lisesine yerleşirken bu yıl bu sayının 25’e çıkması yada 2 yıl önce ilde 5. sıralama dayken son 2 yıldır ilçeler arası 1. olmamız tesadüf mü? Elbette ki değil. Bu ciddi başarının altında yatan gerçek nedir biliyor musunuz? Siz öğretmenlerimizin alın teridir. Dolayısıyla hepinizden Allah razı olsun diyorum ve teşekkür ediyorum. Tabi müdür bey biraz önce yine bahsetti; esas iş bundan sonra başlıyor. Büyük sorumluluk daha da çok arttı. Çünkü başarıyı muhafaza etmek ve bir adım öteye götürmek daha zordur. Ama ben bunu başaracağımıza inanıyorum. Çünkü gözlerinizde o enerjiyi, o isteği, o heyecanı görüyorum. Ben bu vesile ile zaman zaman taleplerimizi kırmayan, bize destek veren Coşkun Altun başkanımıza, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza, birliğimize teşekkür ediyorum. Bu 2 yıldır, bu yıl 3.sü olacak. Bu projede canı gönülden çalışan başta ilçe milli eğitim müdürümüz olmak üzere şube müdürlerimize tüm idareci ve siz değerli öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”
Kaymakam Dolu ayrıca, başka eğitim olmak üzere tüm yatırımlarda desteklerini esirgemeyen Ulaştırma, denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a, AK Parti Kars Milletvekili dr. Yusuf Selahattin Beyribey’e, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın’a, il ve ilçe teşkilatlarına da teşekkür etti.

Kaymakam Dolu ayrıca, başka eğitim olmak üzere tüm yatırımlarda desteklerini esirgemeyen Ulaştırma, denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a, AK Parti Kars Milletvekili Dr. Yusuf Selahattin Beyribey’e, Kars Valisi Rahmi Doğan’a, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın’a, il ve ilçe teşkilatlarına da teşekkür etti.
Kategori:
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
Murat Acar kredi 19.11.2016
Merhaba, iş kredileri, kişisel krediler, konut kredileri, araba kredileri, öğrenci kredileri, borç konsolidasyon kredileri, teminatsız krediler vb. Arayan hızlı bir kredi başvurusu yapın: (muratacarfinancialservice@gmail.com). Veya bir veya daha fazla banka veya Bir kredi reddetti finansal konfigüre etme daha var mıydı. Veya kredi çözümleri! E-posta @: (muratacarfinancialservice@gmail.com) ile bize ulaşın.
Bay Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com 07.11.2017
Merhaba     Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acilen bir krediye ihtiyacınız var mı? 2.000.00 - 50.000.000.00 arasında değişen kredileri sunuyoruz, kredi kontrolümüz olmadan güvenilir, güçlü, hızlı ve dinamik ve bu transfer döneminde% 100 dış kredilere garanti sunuyoruz.     Ayrıca, tüm krediler için% 3 faiz oranı ile tüm para birimi cinsinden bir kredi de vermiş bulunmaktayız .... İlgileniyorsanız, bu e-postayla bize geri dönün. Lütfen ilgilendiğinizde, bize easyloanfirm2020@gmail.com üzerinden ulaşın. Saygılarımızla, Bay Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com
Muhammad muhammadjajuli8@gmail.com 20.11.2017
Merhaba, Adım Türkiye'den Muhammed, bu medyayı, herkese burada bir borç almak için dikkatli olmalarını tavsiye etmek için kullanmak istiyorum, o kadar çok kredi verici burada dolandırıcılar ve onlar sadece paranızı aldatmak için buradalar, bir borç için başvuruda bulunmuşlar. yaklaşık 200 milyon Dubai'li bir kadından ve kredi almadan yaklaşık 10 milyon kaybettim, defalarca bir ücret talep etti, krediyi almamam için yaklaşık 10 milyon para ödedi, Tanrıya şan olsun, sadece bir kredi talebinde bulunmuş bir arkadaşıyla tanıştım ve borçsuz kaldı, bu yüzden Bayan Fred Larryl'i tanıştırdı ve 400 milyon önermiştim, bence şaka ve dolandırıcılık , ancak teminat vermeden 24 saatten az bir sürede sadece% 2 kredi aldım. Çok mutluyum, çünkü fakirlikten kurtuldum.  Bu yüzden, burada temasa geçilmesi gereken bir krediye ihtiyacı olan herkese tavsiyelerde bulunuyorum.  Bayan Fred Larryl, e-posta yoluyla: (fredlarryloanfirm@gmail.com) veya (fredlarryloanfirm@hotmail.com)  E-posta ile daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bana yine de ulaşabilirsiniz: (muhammadjajuli8@gmail.com)  Tanıklığını okudum için bir kez daha teşekkürler, Tanrı bizi kutsasın ve bize uzun ömür ve refah vermeye devam edin.
Muhammad muhammadjajuli8@gmail.com 21.11.2017
Merhaba, Adım Türkiye'den Muhammed, bu medyayı, herkese burada bir kredi almak konusunda dikkatli olmalarını tavsiye etmek için kullanmak istiyorum, o kadar çok kredi vereni dolandırıcılar ve onlar sadece paranızı aldatmak için burada, bir borç için başvuruda bulunmuşum. yaklaşık 200 milyon Dubai'li bir kadından ve kredi almadan yaklaşık 10 milyon kaybettim, defalarca bir ücret talep etti, krediyi almamam için yaklaşık 10 milyon para ödedi, Tanrıya şan olsun, sadece bir kredi talebinde bulunmuş bir arkadaşıyla tanıştım ve borçsuz kaldı, bu yüzden Bayan Fred Larryl'i tanıştırdı ve 400 milyon önermiştim, bence şaka ve dolandırıcılık , ancak teminat vermeden 24 saatten az bir sürede sadece% 2 kredi aldım. Çok mutluyum, çünkü fakirlikten kurtuldum.  Bu yüzden, burada temasa geçilmesi gereken bir krediye ihtiyacı olan herkese tavsiyelerde bulunuyorum.  Bayan Fred Larryl, e-posta yoluyla: (fredlarryloanfirm@gmail.com) veya (fredlarryloanfirm@hotmail.com)  E-posta ile daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bana yine de ulaşabilirsiniz: (muhammadjajuli8@gmail.com)  Bir kez daha tanıklığımızı okuduğunuz için teşekkür ederim, Tanrı bizi kutsasın ve bize uzun ömür ve refah vermeye devam edin.
Murat Acar Kredi 25.11.2017
Merhaba, Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 TL'den 10.000.000.00 TL'ye kadar olan krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, (Euro, Pound ve Dolar) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı, (% 2) bize geri dönmektir. E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com) Teşekkürler. Murat para kredisi.
billjohnson.loanfirm011@gmail.com Bill 07.03.2018
Meşru bir kredi almak her zaman finansal problemi olan ve ona çözüm bulmaya ihtiyaç duyan müşteriler için büyük bir sorun olmuştur. Kredi ve teminat konusu şu şekildedir: müşterilerin meşru bir borç verenden bir kredi ararken her zaman endişe duydukları bir şey. Ama ... kredi endüstrisinde bu fark yarattı. Yapabiliriz 5.000.00 TL'den 500.000.000.00 TL'ye% 3 faiz kadar bir kredi ayarlayın Bu e-postaya anında cevap verin: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Hizmetlerimiz şunları içerir: Borç Konsolidasyonu İkinci İpotek İşletme Kredileri Bireysel Krediler Uluslararası Krediler Her çeşit kredi Aile kredisi Sınırsız sermayeye sahip olduğumuz için küçük ölçekli kredi firması, aracılar, küçük ölçekli finansal kuruluşlara fon sağlıyoruz. Bir kredi tedarik etme konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın, derhal bu e-postaya yanıt verin: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Bay Bill Johnson
billjohnson.loanfirm011@gmail.com Bill 07.03.2018
Meşru bir kredi almak her zaman finansal problemi olan ve ona çözüm bulmaya ihtiyaç duyan müşteriler için büyük bir sorun olmuştur. Kredi ve teminat konusu şu şekildedir: müşterilerin meşru bir borç verenden bir kredi ararken her zaman endişe duydukları bir şey. Ama ... kredi endüstrisinde bu fark yarattı. Yapabiliriz 5.000.00 TL'den 500.000.000.00 TL'ye% 3 faiz kadar bir kredi ayarlayın Bu e-postaya anında cevap verin: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Hizmetlerimiz şunları içerir: Borç Konsolidasyonu İkinci İpotek İşletme Kredileri Bireysel Krediler Uluslararası Krediler Her çeşit kredi Aile kredisi Sınırsız sermayeye sahip olduğumuz için küçük ölçekli kredi firması, aracılar, küçük ölçekli finansal kuruluşlara fon sağlıyoruz. Bir kredi tedarik etme konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın, derhal bu e-postaya yanıt verin: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Bay Bill Johnson
Murat Acar Yorum Başlığı 18.03.2018
Merhaba, Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 5.000,00 $ ila 10.000.000.00 $ arasında değişen kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, Hızlı ve dinamik,% 100 Garantili Biz de (Avro, Pound ve Dolar) kredi veriyoruz İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2). E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com) Teşekkürler
Wood Roland 20.03.2018
saygın, meşru ve akredite bir şirket para Lender. maddi yardım ihtiyacı olan bireylere% 3 oranında faiz ödüyoruz. Kötü bir krediniz var mı yoksa fatura ödemek için paraya mu ihtiyacınız var? Size bu krediyi sunmaktan mutluluk duyacağımız için güvenilir faydalanıcı yardımı yaptığımızı bildirmek için bu aracı kullanmak istiyoruz. Kredi kontrolü,% 100 Garantili (e-posta: {Rolandaccessloanlender@gmail.com). Kredi kendisine / onu aktarıldıktan 7 ay sonra başvuran kredinin geri ödeme başlayacaktır. Kredinin bu beklenen tarih / dönemde geri ödenmemesi durumunda, avukatın derhal başvurucunun aleyhine dava açılacaktır. Yasal işlemler alınacaktır önce geri ödeme ile karşılayamaz durumda olduğunu Başvuru ödemesiz dönemi olarak 2 hafta daha verilecektir. Ayrıntılar: borçlu sağlamalıdır ya aşağıdakilerden biri: -A Ehliyet An Uluslararası pasaport, Ya onun / onun adını taşıyan geçerli kimlik kartının. Kredinize devam etmeden önce aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.  KREDİ BAŞVURU FORMU: Başvuru sahibinin adı:.....   Adres:......   Kent:.........   Belirtmek, bildirmek:........   Ülke: .................. ..   Cinsiyet:........   Medeni hal:......   Yaş:.........   Meslek:.......   Gelir Oranı: .......   Söylemek:.........   Ofis telefonu :......   Cep numarası :.........   Talep Edilen Tutar: .....   Kredi Süresi: ......  Kredi Amaçlı ....... NOT: Bu sürücü belgesi / ulusal kimlik kartının kimlik kimseye bir kopyası ................: Kredi Uygulamasını gönderdikten sonra, bir ön cevap 24 saatten az ve fon içinde bekleyebilirsiniz sizden gereken bilgileri aldıktan 72-96 saat firmamız e Rolandaccessloanlender@gmail.com veya şirket web sitesi https://rolandaccessloanle.wixsite.com/website Selamlar Sayın Roland Barry temasa
Rhodeshiad Loan Offer 05.04.2018
Merhaba, Asgari 1000,00 $ ile maksimum tutar arasında sermaye tabanı kredileri sunuyoruz. Bireylere, işletmelerdeki kuruluşlara 1.000.000 ABD Doları tutarında bir miktar. BAŞVURU SAHİBİ: Başvuru sahibinin 18 yaşından büyük olması ve kredi kartını ödemesi gereken yasal bir gelir yoluna sahip olması gerekir. vadesi geldiğinde aylık ödeme yapmak. Eğer ilgileniyorsanız, e-posta, (rhodeshia_loanservice@hotmail.com) adresinden bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kredi başvuru formu doldurma ve iade * Başvuru sahibinin adı : * Adres: * Kent : * Belirtmek, bildirmek : * Ülke: * Cinsiyet : * Medeni hal: * Yaş: * İş : * Gelir Oranı: * Tel: * Mobil: * Kredi miktarı : * Kredi Süresi: Saygılarımla. Rhodeshia Kredi Servisi Email: rhodeshia_loanservice@hotmail.com
easyloanfirm2020@gmail.com Derek Douglas 13.04.2018
Merhaba      Mali yardıma ihtiyacınız var mı? Yeni ev almak için ya da yatırım yapmak için bir krediye ihtiyacınız var mı,% 3'lük düşük faiz oranlarında hızlı bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? ödenmemiş faturalarınızı ödemek için? Bu kadar çok banka tarafından reddedildin mi?   İşletmenizde genişlemek için finansmana ihtiyacınız var mı? kişisel nedenlerle kişisel finans? tüm finansal sorunlarınızı çözmeyi taahhüt ediyoruz. şimdi bize ulaşın. Email: easyloanfirm2020@gmail.com Postanı bekle. Sevgiler, Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com 3% kullanılabilir ve gerçek kredi teklifi
Quick Loan Isabella Camila 21.04.2018
Merhaba benim adım Isabella Camila, geçtiğimiz hafta Meksika'da yaşıyorum bir iş başlatmak için 90.000 dolarlık acil bir kredi arıyor ve Faturalarımı ödedim ve Rank Carlos Loan Company denen bir şirkete başvurdum. İngiltere'de hala geçen haftadan beri 5.000 dolar aldım hala arıyordum Bir kredi için ama bir gün Priscilla tarafından internette yayınlanan gördüm nasıl Kredisini para ödüyor ve bu yüzden e-posta adresinin altındaki bağlantıyı takip ettim {elizabethlopezloanfirm@gmail.com} bu yüzden 90.000.000 $ krediye başvuruyorum ama uygulamamadan çok korktum, bu yüzden tekrar dolandırıldım Tanrı'ya ve Elizabeth Lopez'e ver, böylece hemen başvurdum Banka hesabımda 60 dakika içinde kredi aldım Meksika bu yüzden herkese söylemek için bu küçük fırsatı kullanmak istiyorum burada Meksika'da güvence olmayan herhangi bir krediye başvurmam ve gerçekten değil ama birçok kredi borç verenler olduğunu fark Bayan Elizabeth'in bu davasında ona olan memnuniyetine güveniyorum. gerçekten ve onun kredisi güvenceye aldı, o yüzden bugün ona iletişiminin altında e-postayla gönderin adres (elizabethlopezloanfirm@gmail.com) ve ben Isabella Camila da burada kendim gibi kendi ifadeni duymak için burdayım çünkü Bu harika hikayeyi kalbimden uzak tut. Her birimiz, iyi şeyler Bayan Elizabeth'in bana ve benim Ailem bu yüzden Bayan Elizabeth ile tanışmak ve kredinizi nakletmek için irtibatta kalsın herhangi bir stres ve hayal kırıklığı olmadan sizi duymak için sabırsızlanıyoruz büyük bir tanıklık ve bugün hayatım hikayeden Glory'ye değişti ve Tanrı sizi ve ailenizi korusun. Meksika ve Tanrı ülkesi Bayan Elizabeth ve ailesini de korusun. Isabella.
easyloanfirm2020@gmail.com Derek Douglas 30.04.2018
Merhaba      Mali yardıma ihtiyacınız var mı? Yeni ev almak için ya da yatırım için bir krediye ihtiyacınız var mı,% 2'lik düşük faiz oranıyla hızlı bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? ödenmemiş faturalarınızı ödemek için? Bu kadar çok banka tarafından reddedildin mi?   İşletmenizde genişlemek için finansmana ihtiyacınız var mı? kişisel nedenlerle kişisel finans? tüm finansal sorunlarınızı çözmeyi taahhüt ediyoruz. şimdi bize ulaşın. Email: easyloanfirm2020@gmail.com Postanı bekle. Sevgiler, Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com
Harry harryjim598@gmail.com 06.05.2018
Yıllık% 2,5 faiz için kredi veriyoruz. Onay hızlıdır; Ne başvurursanız onaylıyoruz. 40 Milyon Avro kadar yüksek bir tutarı onaylayabiliriz ve en az 15.000,00 Avro kredi olarak onaylıyoruz; hem iş hem de bireysel krediler için başvurabilir; İşletme kredileri için 1 yıllık ödemesiz dönem. Sorularınız için bize bir mail atın: harryjim598@gmail.com
Harry harryjim598@gmail.com 06.05.2018
Yıllık% 2,5 faiz için kredi veriyoruz. Onay hızlıdır; Ne başvurursanız onaylıyoruz. 40 Milyon Avro kadar yüksek bir tutarı onaylayabiliriz ve en az 15.000,00 Avro kredi olarak onaylıyoruz; hem iş hem de bireysel krediler için başvurabilir; İşletme kredileri için 1 yıllık ödemesiz dönem. Sorularınız için bize bir mail atın: harryjim598@gmail.com
westlakefinancialservices02@hotmail.com peter 21.05.2018
Bayan Sharon Scott, ABD Florida'da yaşıyorum ve bugün mutlu bir kadınım. Kendime, Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek herhangi bir Kredi veren borç verene, onlara borçlu olan herhangi bir kişiyi ifade edeceğimi söyledim. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi geri ödemeniz için% 100 emin iseniz lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen onlara Bayan Sharon'ın kendilerine yönlendirdiğini söyleyin. ... westlakefinancialservices02@hotmail.com Via WHATSAPP ------ +2348120111731
MR WILLIAMS randywilliam0000@gmail.com 21.05.2018
Ofrecemos Préstamos Privados, Comerciales y Personales con tasas de interés anuales mínimas tan bajas como el 3%. Otorgamos préstamos dentro del rango de $ 1,000.00 a $ 500,000.00. Si está interesado, respondame ahora. Contáctenos en whatsapp +1(214)305-8945, correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com
infosunloanservice24@gmail.com CHRISTIAN DAVID ŞARKI 23.05.2018
Büyük bir iş kurmak için acil krediye ihtiyacınız var mı Bu Sıra kredi firmasıdır. % 3 oranında kredi verecek Borçlu, meşru borç veren olacaktır. Kredi verecek 50.000 dolar, 1.000.000 dolar. $ 100,000,000. Bir borçluya kredi bağlıdır Başvuranın ihtiyacı, en fazla 1 ila 30 yıl arasıdır. Eğer ihtiyacınız varsa kredi firmamıza temasa geçme kredi firması veya bize e-posta gönderin İhtiyacınız olan herhangi bir kredi için (infosunloanservice24@gmail.com) BORÇLANMA BİLGİLERİ Adınız ............................... Senin ülken........................ Senin adresin ............................. Mesleğin ......................... Medeni durumunuz ..................... İşyerinde mevcut durum Telefon numaraları / Cep Telefonu / Ofis telefonu .. Aylık gelir .............. Kredi süresi ................ Kredi miktarı .................. Bizden nasıl haberin oldu?,,,, Borç ve faturalarınızı ödemek için kredi teklif ediyoruz, EN İYİ REGARD :: CHRISTIAN DAVID ŞARKI İLETİŞİM EMAIL :: infosunloanservice24@gmail.com WHATS-APP İLETİŞİM +919108281664
cobbjones35@gmail.com cobb 25.05.2018
Ben özel bir Yatırımcıyım! E-posta ile hızlı bir şekilde her türlü yatırım için bizimle iletişime geçin: Elitefinance2000 @ gmail . com ------ +1-631-858-4522
ibrahimhoffman@gmal.com Ibrahim 29.05.2018
Yıllık% 2 faiz için kredi veriyoruz. Onay hızlıdır; Ne başvurursanız onaylıyoruz. 40 Milyon Avro kadar yüksek bir tutarı onaylayabiliriz ve en az 15.000,00 Avro kredi olarak onaylıyoruz; hem iş hem de bireysel krediler için başvurabilir; İşletme kredileri için 1 yıllık ödemesiz dönem. Sorularınız için bize bir e-posta gönderin: ibrahimhoffman@gmail.com veya web sitemizi ziyaret edin: https://ibrahimhoffman.wixsite.com/ibrahimhoffmanfirm
derek wiliiam 07.06.2018
Orada iyi günler   NORTION LOAN CONSULTANT ile kredinizi% 2,5 oranında alın, kolay, hızlı ve güvenlidir. İLETİŞİM BİLGİLERİ EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 İyi günler
abab31153@gmail.com Abab 08.06.2018
Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com
Cristina Mihaela cris052mihaela@gmail.com 09.06.2018
Herkese iyi günler. Tanrım, benim için İyi ve güvenilir bir kadının ne yaptığını paylaşmak için buradayım. Benim adım Cristina Mihaela, Danimarka'dan ve ben 4 çocuk annesiyim ve geçen yıl 8 Kasım'da kocamı kaybettim ve benim için ve çocuklarımın çok zor olduğu bir şey bu yüzden bir kredi arayışı içindeyken Dolandırıcılığın elleri, 17.000 dolarlık doların üzerinde dolandırıcılığım, bütün kardeşlerim tarafından kardeşlerimiz tarafından alındığı yerden, tüm umudum kayboldu ve ben ve arkadaşlarım bu dostla tanıştığım zaman sadık bir güne kadar sokakta uyuyan yerdeydim. Beni 24 saat içinde herhangi bir Daley olmaksızın bir kredi almama yardımcı olan bu dürüst şirkete tanıtan, MRS SUSAN JAMES LOAN COMPANY'a sonsuza dek minnettar olacağım. Onun aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz Whats-app Number:+1(587)206-1157 or via the company email: (susanjamesloanfirml07@gmail.com or susanjamesloanfirml07@outlook.com) Bunu onun için yaptığını bilmiyordum, ama bunu yapmak zorundayım çünkü çok fazla insan dışarıda bir krediye ihtiyaç duyuyor. Şirketle de iletişime geçebilirsiniz. Website: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer
highclassoanfund@gmail.com Chris Fluent 17.06.2018
Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $10,500. to $30,000.000 as low as 2% interest Kindly respond immediately to this mail: highclassloanfund@gmail.com Our Services Include the Following: Debt Consolidation Second Mortgage Business Loans Personal Loans International Loans Loan for any kinds Family loan E.T.C No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (High.Class.Loan.Fund.Company). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to go about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this email: highclassloanfund@gmail.com NOTE:Bear in mind that it will only take less than 24 Hours to process your file is 100% Guaranteed no matter your Credit Score. Get your instant loan approval Our Services Include the Following: Debt Consolidation Second Mortgage Business Loans Personal Loans International Loans Loan for any kinds Family loan E.T.C Phone Number +1 917 259-4165 We are certified and your privacy is 100% safe with us. Worry no more about your loans or finances. Yours Sincerely, Mr Chris Fluent.
bishopelijahloanfirm002@hotmail.com Christine Cannell 17.06.2018
Zayıf kredime rağmen nasıl kredi alabiliyordum. San Pedro, California'dan meslek öğretmenliği yapan Christine Cannell. Piskopos Elijah İl Özel İdaresi'nin BisHop İlyasının bana bir borç vermesinden çok memnunum. Ziyaret ettiğim banka ve diğer kredi birliği tarafından reddedildikten ve reddedildikten sonra, Bishop İlyas Loan Company'den 44.000 dolarlık bir kredi alabildim. İlk başta, zayıf kredimden dolayı bir borçla bana yardımcı olacak bir borç verebileceğime inanmadım, ama merakım denememi sağladı ve yaptığım için çok mutluyum. Mali yardıma ihtiyacı olan herkes için, iletişim kurulacak e-posta adresi: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com). veya whatsApp: whatsApp: +2349035555247 VEYA +2348118185346
bishopelijahloanfirm002@hotmail.com Christine Cannell 17.06.2018
Zayıf kredime rağmen nasıl kredi alabiliyordum. San Pedro, California'dan meslek öğretmenliği yapan Christine Cannell. Piskopos Elijah İl Özel İdaresi'nin BisHop İlyasının bana bir borç vermesinden çok memnunum. Ziyaret ettiğim banka ve diğer kredi birliği tarafından reddedildikten ve reddedildikten sonra, Bishop İlyas Loan Company'den 44.000 dolarlık bir kredi alabildim. İlk başta, zayıf kredimden dolayı bir borçla bana yardımcı olacak bir borç verebileceğime inanmadım, ama merakım denememi sağladı ve yaptığım için çok mutluyum. Mali yardıma ihtiyacı olan herkes için, iletişim kurulacak e-posta adresi: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com). veya whatsApp: whatsApp: +2349035555247 VEYA +2348118185346
KREDIT PLUTO CREDITS 26.06.2018
Merhaba beyefendi / hanımefendi, İşe başlamak için acil bir krediye ihtiyacınız var mı, yoksa yeniden finanse edilmek için bir krediye ihtiyacınız var, Borcunu ödemek için bir krediye ihtiyacınız var mı? Bir araba ya da ev satın almak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Evet, daha fazla endişe etmeyecek olursak, kredi kontrolü olmadan her türlü krediyi uygun bir faiz oranıyla sunuyoruz! E-posta ile bugün bize ulaşın. Email: plutocreditfinancier@gmail.com Teşekkür ederim. Pluto Kredi Financier.
accessloanfirm2030@gmail.com mr scott 26.06.2018
Merhaba Bu, 1-20 yıllık geri ödeme süresi içinde% 3 gibi düşük, Çok Az Faiz Oranları ile Özel, Ticari ve Şahsi Krediler Sunuyoruz ve 1.000 Euro ile 25.000.000,00 Euro arasında borç alabilirsiniz. ilgilenen bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com Erişim kredisi şirketinden kredi elde etmenin en büyük avantajı teminatın gerekli olmamasıdır. Bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com Bizden bir kredi almakla ilgileniyorsanız e-posta yoluyla yanıtlayınız. Bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com
accessloanfirm2030@gmail.com mr scott 26.06.2018
Merhaba Bu, 1-20 yıllık geri ödeme süresi içinde% 3 gibi düşük, Çok Az Faiz Oranları ile Özel, Ticari ve Şahsi Krediler Sunuyoruz ve 1.000 Euro ile 25.000.000,00 Euro arasında borç alabilirsiniz. ilgilenen bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com Erişim kredisi şirketinden kredi elde etmenin en büyük avantajı teminatın gerekli olmamasıdır. Bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com Bizden bir kredi almakla ilgileniyorsanız e-posta yoluyla yanıtlayınız. Bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com
Murat Kredi 29.06.2018
Merhaba, Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 20.000,00 TL'den 10.000.000,00 TL'ye kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle de (Avro, Pound ve Dolar) ) Eğer ilgileniyorsanız, tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2). E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com) Teşekkürler.
bishopelijahloanfirm002@hotmail.com Tia Bond 30.06.2018
Ben ABD'den Tia Bond. Online kredi programları ile ilgili bazı önemli bilgileri okuduktan sonra Bishop Elijah tarafından sahip olunan bu firmadan bir kredi alabildim. Onlarla iletişime geçmeye karar verdim ve çok fazla zaman harcanmadan 46.000 dolarlık bir fon aldım. Bankanızdan veya başka bir kuruluştan bir kredi için reddedildiniz mi, o zaman kişisel krediler, işletme kredileri gibi herhangi bir krediye ihtiyacınız varsa Bishop Elijah e-posta [bishopelijahloanfirm002@hotmail.com] ile iletişime geçmenizi tavsiye edeceğim veya whatsApp: +2349035555247 VEYA +2348118185346 Tia Bond
bishopelijahloanfirm002@hotmail.com Tia Bond 30.06.2018
Ben ABD'den Tia Bond. Online kredi programları ile ilgili bazı önemli bilgileri okuduktan sonra Bishop Elijah tarafından sahip olunan bu firmadan bir kredi alabildim. Onlarla iletişime geçmeye karar verdim ve çok fazla zaman harcanmadan 46.000 dolarlık bir fon aldım. Bankanızdan veya başka bir kuruluştan bir kredi için reddedildiniz mi, o zaman kişisel krediler, işletme kredileri gibi herhangi bir krediye ihtiyacınız varsa Bishop Elijah e-posta [bishopelijahloanfirm002@hotmail.com] ile iletişime geçmenizi tavsiye edeceğim veya whatsApp: +2349035555247 VEYA +2348118185346 Tia Bond
ryanloaninvestment001@outlook.com Ryan 06.07.2018
Merhaba ! Meşru ve hızlı bir kredi servisine mi ihtiyacınız var? Şu anda her Türlü, İşletme Kredileri, Kişisel Krediler, Araba Kredileri, Tarımsal Krediler veya Proje finansmanı için% 3 Kredi sunuyoruz? Düşük bir kredi puanınız olsa ve yerel Bankalardan veya herhangi bir finans kurumundan Krediler almakta zorlanmasanız bile, dünya çapındaki şirketlere ve bireylere borç konsolidasyonu sağlıyoruz. ve şimdi bankanızla veya başka bir finans kurumunuzla uğraşmakta zorlanıyor musunuz? Eğer acil bir kredi gerekiyorsa Evet (ryanloaninvestment001@outlook.com) Her Türlü Krediyi Veriyoruz. Hemen Başvurun ve acilen paranızı alın! * 5.000 ila 50.000.000 dolar arasında ödünç al * Ödemek için 1 ila 30 yıl arasında seçim yapın. * Esnek kredi şartları ve koşulları. Bütün bu planlar ve daha fazlası, şimdi bize ulaşın. e-posta yoluyla bize ulaşın: burada bana yardımcı olan kredi şirketi için iletişim bilgilerini (ryanloaninvestment001@outlook.com) Saygılarımızla Yönetimi.
yusuf.mustafa09390@gmail.com Michelle Vick Amerik 10.07.2018
NASIL MOM BENIMDEN ÖDENECEGIMIN SÜPHESI Good Day, Ismim Michelle Vick Amerika Birlesik Devletleri vatandasiyim, 4 farkli Internet uluslararasi borç vericisi tarafindan aldatildiktan sonra bana isik gösterdi iyi Kredi Arttirici tanikligini ispatlamak istiyor, hepsi sonra bana bir kredi vermeye söz verdiler. Bana hiçbir sey getirmeyen ve hiçbir olumlu sonuç alinamayan bir sürü ücret ödememi sagladi. Zor para kazandim kaybettim ve toplam 10.000 ABD Dolari oldu. Bir gün, Internet'te tarama yaparken, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adli yasal bir kredi sirketine baglanan bir taniklik adamiyla karsilastigimda, nihayetinde Kredi verdi, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve daha sonra bana daha fazla aci çektirmek için baska bir sey yapmayan 4 farkli kredi vereni tarafindan nasil kandirildigimi anlatti. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her seyle basladim ve YUSUF MUSTAFA tarafindan yönetilen bu büyük Firma (YUSUF MUSTAFA LOJANSI SERVISI) tarafindan $ 600,000.00 Dolar kredi verildi ve burada bugün ailemle mutluyum, çünkü YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE bana kredi verdi, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internette nasil borcumu ödedigime dair taniklik yapmaya devam edecegim. Acilen bir krediye ihtiyaciniz var mi? YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE'e simdi kredi ile bagislayin. E-posta yoluyla: (yusuf.mustafa09390@gmail.com) Diger insanlar da ayni dürüst lende üzerinde taniklik yaptigini düsünüyorum
luiscarlosfinance@outlook.com LUIS CARLOS 14.07.2018
İŞ / KİŞİSEL BİR KREDİ İHTİYACINIZ MI? Sayın Luis Carlos, Meşru ve güvenilir Kredi Borçlusu Her çeşit borç paketi sunduğum kredileri açık ve anlaşılır şartlar ve koşullar üzerinden% 2 faiz oranıyla ödüyorum, İşletme Kredileri, Kişisel Krediler, Öğrenci Kredileri, Araba veriyoruz Krediler, Banka Kredileri Ve Faturaları Ödemek İçin Krediler. İlginiz varsa lütfen bize ulaşın: luiscarlosfinance@outlook.com Biz sertifikalı ve gizliliğiniz% 100 güvenlidir. Borçlarınız veya maliyeniz hakkında daha fazla endişelenmeyin. Bugün bize ulaşın: İsim: Bay Luis Carlos Email: luiscarlosfinance@outlook.com Hizmetlerimizi sunmaya hazırız
turanerdoganfinancialsolution@gmail.com Yorum Başlığı 15.07.2018
Herkese merhaba, biz dünya çapında hem bireyler hem de şirketler için Kredi, Uluslararası Proje Finansmanı, Banka Garantisi ve SBLC sunuyoruz. Faiz oranımız yıllık% 3'dür. Ayrıca, her türlü projeyi yerel ve uluslararası olarak destekliyor ve finanse ediyoruz. Eğer iyi bir projeniz varsa ve bir yatırımcıya ihtiyacınız varsa hemen bize bilgi verin, böylece tartışabilir, anlaşma imzalayabilir ve projeyi sizin için destekleyebilir veya finanse edebiliriz. Tüm finansal ihtiyaçlarınız için lütfen bugün bizimle iletişime geçin. Saygılarımla, Bayım. Turan Erdoğan E-posta: (turanerdoganfinancialsolution@gmail.com)
sunshinefinancialgroupinc@gmail.com Susan Benson 15.07.2018
Merhaba, acilen bir krediye ihtiyacınız varsa, herhangi bir gecikme olmaksızın kredinizi almak için "SUNSHINE FINANCIAL GROUP" ile iletişime geçin, çok güvenilirdirler ve onlarla işleminizin sonunda kredinizi alacaksınız% 100 garantiniz var . Şimdi bu e-posta yoluyla onlara ulaşın: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
aavantcreditworld@gmail.com Alexander Alexis 25.07.2018
Merhaba Kişisel bir amaç için veya iş ihtiyaçlarınız için bir krediye mi ihtiyacınız var? İşte sana güzel haberler. Doğru yerdesin. Şirketlere ve kişilere% 3'lük bir faiz oranıyla iş ve kişisel krediler / krediler sağlama kapasitesine sahibiz. E-posta: avantcworld@gmail.com Olivier Alexander whatsapp +1 409 600 9050 Bugünün uygun fiyatlı kredilerini alın garantili kredi teklifi
infosunloanservice24@gmail.com MR: CHRISTIAN DAVID ŞARKI 31.07.2018
Finansal problemlerinizi çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Biz iş kredileri, kişisel krediler, ev kredileri, kredi kredileri, düğün kredileri, öğrenci kredileri, araç kredileri, banka kredileri ve faturaları ödemek için kredi sağlar. Ne kadar kötü olduğunu biliyorum Kredi notu. Size hala gerekli kredi miktarını sunabiliriz. Kara listeye sahip müşteriler için de kredileri onaylıyoruz. Eğer ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçin ve "EMAIL (infosunloanservice24@gmail.com) için başvuruda bulunun. İYİ DİLİM İLE MR: CHRISTIAN DAVID ŞARKI kredi servisi şirketi infosun İLETİŞİM ELEKTRONİK POSTA :: bize: infosunloanservice24@gmail.com WHATS-APP İLETİŞİM NUMARASI +918553623485
Derek Douglas Krediye ihtiyacınız var mı 03.08.2018
Merhaba Krediye ihtiyacınız var mı? Borç kredisi, işletme kredisi, sağlık kredisi, konut kredisi, öğrenci kredisi% 1,5 faiz oranı gibi her türlü krediyi veriyoruz. Mali yardım için e-posta yoluyla bugün bize ulaşın: easyloanfirm2020@gmail.com Saygılarımla Derek Douglas
Ebru Aydoğdu Kredi 06.08.2018
Benim adım Bayan Ebru Aydoğdu. Ankara'da yaşıyorum ve bugün çok mutlu bir kadınım? Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek herhangi bir Kredi veren borç verenin kendilerine, onlara borçlu olduğunu düşündüğüm herhangi bir kişiyi ifade edeceğimi söyledim. Bana ve ailemin mutluluğunu verdi, 150.000 TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı. Hayatımı 3 çocukla dul eşi olmaya başladığımdan beri bu dürüst ve korkutucu krediyi ödünç veren online kredi veren şirket bana 150.000,00 TL'lik bir Türk Lirası kredisi ile yardım ettiler, Gerçekten de Allah'tan korkan insanlar, saygın bir kredi şirketi. Geçen haftaki kredimi aldığım için çok mutluyum. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi geri ödemek için% 100 emin iseniz lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen onlara Ebru Aydoğdu'nun sizi yönlendirmesini söyleyin. E_mail ile iletişim: (muratacarfinancialservice@gmail.com) Bayan Ebru Aydoğdu
CONSULTANT NORTION LOAN 07.08.2018
Merhaba    HIZLI, KOLAY ve teminatlı bir kredi arıyorsanız, şimdi NORTION LOAN DANIŞMANLIĞI ile iletişime geçin, en uygun fiyattan kredi teklif ediyoruz. İLETİŞİM BİLGİLERİ EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 İyi günler.
CONSULTANT NORTION LOAN 07.08.2018
Merhaba    HIZLI, KOLAY ve teminatlı bir kredi arıyorsanız, şimdi NORTION LOAN DANIŞMANLIĞI ile iletişime geçin, en uygun fiyattan kredi teklif ediyoruz. İLETİŞİM BİLGİLERİ EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 İyi günler.
CONSULTANT NORTION LOAN 07.08.2018
Merhaba    HIZLI, KOLAY ve teminatlı bir kredi arıyorsanız, şimdi NORTION LOAN DANIŞMANLIĞI ile iletişime geçin, en uygun fiyattan kredi teklif ediyoruz. İLETİŞİM BİLGİLERİ EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 İyi günler.
CONSULTANT NORTION LOAN 07.08.2018
Merhaba    HIZLI, KOLAY ve teminatlı bir kredi arıyorsanız, şimdi NORTION LOAN DANIŞMANLIĞI ile iletişime geçin, en uygun fiyattan kredi teklif ediyoruz. İLETİŞİM BİLGİLERİ EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 İyi günler.
CONSULTANT NORTION LOAN 07.08.2018
Merhaba    HIZLI, KOLAY ve teminatlı bir kredi arıyorsanız, şimdi NORTION LOAN DANIŞMANLIĞI ile iletişime geçin, en uygun fiyattan kredi teklif ediyoruz. İLETİŞİM BİLGİLERİ EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 İyi günler.
CONSULTANT NORTION LOAN 07.08.2018
Merhaba    HIZLI, KOLAY ve teminatlı bir kredi arıyorsanız, şimdi NORTION LOAN DANIŞMANLIĞI ile iletişime geçin, en uygun fiyattan kredi teklif ediyoruz. İLETİŞİM BİLGİLERİ EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 İyi günler.
privatefirm3@gmail.com ahmet 13.08.2018
Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın privatefirm3@gmail.com
luiscarlosfinance@outlook.com LUIS CARLOS 13.08.2018
ŞİMDİ GEÇERLİ OLDUĞUNDA BİR KREDİ İHTİYACINIZ VAR. ( luiscarlosfinance@outlook.com ) LUIS CARLOS FINANCE Şirket sermayeye sınırlıdır. Her türlü kredi ve finansal hizmetler sunuyoruz. Kredimiz, işletmeden kişisel kredilere ya da uzun vadeli ya da kısa vadeli koşullara ve olumlu ilgiye sahiptir. oranlar (% 2). Kredi sürecimiz garantilerle çok hızlı ve güvenilirdir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, e-posta adresimizden bizi ziyaret edin; luiscarlosfinance@outlook.com Lütfen bize ihtiyacınız olan kredi miktarını bildirin ve kredinin süresini isteyin. Sizden duymayı umuyoruz. Aşağıdaki e-posta adresine bir mesaj gönderebilirsiniz. luiscarlosfinance@outlook.com NOT: Tüm e-postalar şu adrese yönlendirilmelidir: luiscarlosfinance@outlook.com
luiscarlosfinance@outlook.com LUIS CARLOS 13.08.2018
ŞİMDİ GEÇERLİ OLDUĞUNDA BİR KREDİ İHTİYACINIZ VAR. ( luiscarlosfinance@outlook.com ) LUIS CARLOS FINANCE Şirket sermayeye sınırlıdır. Her türlü kredi ve finansal hizmetler sunuyoruz. Kredimiz, işletmeden kişisel kredilere ya da uzun vadeli ya da kısa vadeli koşullara ve olumlu ilgiye sahiptir. oranlar (% 2). Kredi sürecimiz garantilerle çok hızlı ve güvenilirdir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, e-posta adresimizden bizi ziyaret edin; luiscarlosfinance@outlook.com Lütfen bize ihtiyacınız olan kredi miktarını bildirin ve kredinin süresini isteyin. Sizden duymayı umuyoruz. Aşağıdaki e-posta adresine bir mesaj gönderebilirsiniz. luiscarlosfinance@outlook.com NOT: Tüm e-postalar şu adrese yönlendirilmelidir: luiscarlosfinance@outlook.com
kredi teklif pluto kredi 21.08.2018
Bu evrensel finans şirketi "PLUTO KREDİ FİNANS EVİ" nden size selamlar, gerçek ve uygun fiyatlı kredi teklifimizin genel kamuoyuna duyurulmasıdır. Ancak, bu evrensel şirket (12 yılı aşkın tecrübesi ile), her gün bankanızın sağlayamayacağı bir esneklik ile finansal hizmetler sunan özel bir şirkettir. Eğer bu şirkette bir işletme kurmak, borcunuzu veya genel olarak size ve dünyaya fayda sağlayacak başka bir şey almak istiyorsanız, size yardımcı olmak için buradayım. Faiz kısmı, 45 yıla kadar geri ödeme süresine bağlı olan% 0,3'lük düşük faiz oranımızdır. Eğer işiniz için bu tür bir fırsatı elde etmek istiyorsanız, vakfınızı kurmanıza yardımcı olmak için buradayım. Şu adresten ofisimize başvurmanız gerekiyor: plutocreditfinancier@gmail.com
irenekovacs31@gmail.com Kovacs Irene 21.08.2018
Adım, Hırvatistan'dan Irene Kovács, 50.000,00 Euro'luk bir işletme kredisi karşılığı için Bayan Susan James Mali Yardım Şirketi ile temasa geçtim. Daha sonra çok fazla çaresiz olduğum için tekrar kredi talebimi onaylama adımından bahsetmiştim. En büyük sürprizime bir iş kurmanın kredi tutarı 2 saat içinde kredim almama stresinden yoksun bırakıldı. Şaşırdım çünkü ilk kez bir aldatmaca kurbanı oldum! Herhangi bir kredi miktarını güvence altına almak istiyorsanız ve herhangi bir ülkede bulunuyorsanız, Bayan Susan James ile e-posta yoluyla iletişime geçmenizi öneririz:susanjamesloanfirml07@gmail.com veya susanjamesloanfirml07@outlook.com veya Web Sitesi üzerinden:https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer ya da Whats-app onun Numarası:+1(587)206-1157
mrsmartinaloanfirm01@outlook.com martina williams 23.08.2018
Ödenmemiş faturalarınız var mı? Silmek istediğin borcun var mı? Sen Finansal olarak aşağı ve bir iş kurmak gerekir? Banka var mı Kötü kredinizin sonucu seni reddetti mi? Artık daha fazla endişelenme Finansal İlerleme Hizmetleri size düşük bir kredi vermeye isteklidir. Faiz oranı. Kredi teklifimizle ilgileniyorsanız ve Bir kredi başvurusu yapın, bugün bu mesaja cevap vererek bizimle iletişime geçin veya sadece bize bir e-posta gönderin: mrsmartinaloanfirm01@outlook.com ve siz whatsapp numaramız +919538413928 ile iletişim kurabilir
paulhelpfund@yahoo.com Paul Moritz 27.08.2018
Merhaba Sayın Paul Moritz, Meşru ve güvenilir borç veren. Açık ve anlaşılabilir şartlar ve koşullar üzerinden kredilerimi% 3 faiz oranı ile vereceğim. Faturaları ödemek için İşletme Kredileri, Kişisel Krediler, Öğrenci Kredileri, Araba Kredileri ve Krediler verdim. Eğer bir krediye ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken şey hemen bana şu anda doğrudan başvurmanızdır: paulhelpfund@yahoo.com Tanrı seni korusun. Saygılarımızla, Bay Paul Moritz Email: paulhelpfund@yahoo.com Whatsapp: +91 733 787 3110
Charles din charles_din@hotmail.com 28.08.2018
Merhaba Herhangi bir krediye ihtiyacınız var mı? Her türlü krediyi düşük seviyede sunuyoruz % 2 faiz oranı Yani lütfen, eğer bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen şimdi bize yazın. Daha fazla bilgi için aşağıdaki ile charles_din@hotmail.com: Ad Soyad:... Ülke: .... Gerekli miktar: ... Süre: .... Telefon: .... Daha fazla bilgi için lütfen charles_din@hotmail.com adresine cevap verin. Bay Charles Din
paul_william_loanhouse@hotmail.com Paul William 31.08.2018
Alacaklı'nın adı: Bay Paul William. Borç veren E-posta: paul_william_loanhouse@hotmail.com Bir yılda yıllık% 2 gibi düşük bir faiz oranıyla, dünyanın her yerinde 50 yıllık geri ödeme dönemine kadar özel, ticari ve kişisel krediler sunuyoruz. 5000 $ ile 100 milyon ABD Doları arasında değişen krediler sunuyoruz.   İlgilenenler, kredi başvuru formu belgesini doldurmalıdır: KREDİ TALEP Tam adınız* E-posta adresiniz* Telefonunuz* Senin adresin* Senin şehirin* Eyalet / İl * Ülke * Faks numarası Doğum tarihi * Hesabın var mı? * Daha önce başvurdun mu? * Kredi Tutarı Gerekli * Kredinin süresi * Kredinin amacı * Bana kimliğinin taranmış bir kopyasını gönder: * Alacaklı'nın adı: Bay Paul William. Borç veren E-posta: paul_william_loanhouse@hotmail.com   Saygılarımızla, Bay Paul William. paul_william_loanhouse@hotmail.com whatsapp +2349036603553
yusuf.mustafa09390@gmail.com Michelle Vick Amerik 03.09.2018
NASIL MOM BENIMDEN ÖDENECEGIMIN SÜPHESI Good Day, Ismim Michelle Vick Amerika Birlesik Devletleri vatandasiyim, 4 farkli Internet uluslararasi borç vericisi tarafindan aldatildiktan sonra bana isik gösterdi iyi Kredi Arttirici tanikligini ispatlamak istiyor, hepsi sonra bana bir kredi vermeye söz verdiler. Bana hiçbir sey getirmeyen ve hiçbir olumlu sonuç alinamayan bir sürü ücret ödememi sagladi. Zor para kazandim kaybettim ve toplam 10.000 ABD Dolari oldu. Bir gün, Internet'te tarama yaparken, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adli yasal bir kredi sirketine baglanan bir taniklik adamiyla karsilastigimda, nihayetinde Kredi verdi, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve daha sonra bana daha fazla aci çektirmek için baska bir sey yapmayan 4 farkli kredi vereni tarafindan nasil kandirildigimi anlatti. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her seyle basladim ve YUSUF MUSTAFA tarafindan yönetilen bu büyük Firma (YUSUF MUSTAFA LOJANSI SERVISI) tarafindan $ 600,000.00 Dolar kredi verildi ve burada bugün ailemle mutluyum, çünkü YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE bana kredi verdi, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internette nasil borcumu ödedigime dair taniklik yapmaya devam edecegim. Acilen bir krediye ihtiyaciniz var mi? YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE'e simdi kredi ile bagislayin. E-posta yoluyla: (yusuf.mustafa09390@gmail.com) Diger insanlar da ayni dürüst lende üzerinde taniklik yaptigini düsünüyorum
unicreditfastloan@gmail.com UNICREDIT FAST LOAN 12.09.2018
İyi günler,   Acil bir kredi mi arıyorsunuz? Hemen işleminiz için UNICREDIT FAST LOAN ile iletişime geçin. Hızlı Kolay ve Güvenlidir. İLETİŞİM BİLGİLERİ: EMAIL: unicreditfastloan@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.
unicreditfastloan@gmail.com UNICREDIT FAST LOAN 12.09.2018
İyi günler,   Acil bir kredi mi arıyorsunuz? Hemen işleminiz için UNICREDIT FAST LOAN ile iletişime geçin. Hızlı Kolay ve Güvenlidir. İLETİŞİM BİLGİLERİ: EMAIL: unicreditfastloan@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.
unicreditfastloan@gmail.com UNICREDIT FAST LOAN 12.09.2018
İyi günler,   Acil bir kredi mi arıyorsunuz? Hemen işleminiz için UNICREDIT FAST LOAN ile iletişime geçin. Hızlı Kolay ve Güvenlidir. İLETİŞİM BİLGİLERİ: EMAIL: unicreditfastloan@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.
unicreditfastloan@gmail.com UNICREDIT FAST LOAN 12.09.2018
İyi günler,   Acil bir kredi mi arıyorsunuz? Hemen işleminiz için UNICREDIT FAST LOAN ile iletişime geçin. Hızlı Kolay ve Güvenlidir. İLETİŞİM BİLGİLERİ: EMAIL: unicreditfastloan@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.
unicreditfastloan@gmail.com UNICREDIT FAST LOAN 12.09.2018
İyi günler,   Acil bir kredi mi arıyorsunuz? Hemen işleminiz için UNICREDIT FAST LOAN ile iletişime geçin. Hızlı Kolay ve Güvenlidir. İLETİŞİM BİLGİLERİ: EMAIL: unicreditfastloan@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.
Daniel loan 15.09.2018
Merhaba Bu şirkete bu şirkete hoş geldiniz. Biz sadece% 3 faiz oranı için kişisel kredi ve işletme kredileri veriyoruz 2.000 ABD Doları'ndan 5000.000 $ 'a kadar Krediniz İşiniz için bir krediye ihtiyacınız varsa, en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Başvurunuz tamam. Daha fazla bilgi için bu e-posta ile bize ulaşın: ( danielsilva59491@gmail.com ). Teşekkürler. Bay Daniel Silva.
LOAN OFFER JIM BUFFER 15.09.2018
Bir iş adamı mı yoksa kadın mı? Kendi işinizi kurmak için paraya ihtiyacınız var mı? Borcunuzu ödemek veya faturalarınızı ödemek ya da iyi bir iş kurmak için krediye ihtiyacınız var mı? Projenizi finanse etmek için paraya ihtiyacınız var mı? E-posta: (trustfunds804@outlook.com) Dünyanın her yerine (Bireyler, Firmalar, Emlakçılar ve Kurumsal Kurumlar) her alanda ve% 3'lük mükemmel faiz oranlarında garantili kredi hizmetleri sunuyoruz. Başvuru ve daha fazla bilgi için aşağıdaki e-posta adresine cevap gönderin: {trustfunds804@outlook.com}
NORTION LOAN CONSULTANT Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi 17.09.2018
Merhaba   Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Anlık işleminiz için şimdi NORTION LOAN CONSULTANT ile iletişime geçin. Kolay, hızlı ve güvenli kredi işlemi. İLETİŞİM BİLGİLERİ: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi
NORTION LOAN CONSULTANT Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi 17.09.2018
Merhaba   Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Anlık işleminiz için şimdi NORTION LOAN CONSULTANT ile iletişime geçin. Kolay, hızlı ve güvenli kredi işlemi. İLETİŞİM BİLGİLERİ: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi
NORTION LOAN CONSULTANT Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi 17.09.2018
Merhaba   Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Anlık işleminiz için şimdi NORTION LOAN CONSULTANT ile iletişime geçin. Kolay, hızlı ve güvenli kredi işlemi. İLETİŞİM BİLGİLERİ: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi
nortionloanconsultant@gmail.com NORTION LOAN CONSULTANT 23.09.2018
İyi günler    Her türlü kredi için hızlı işleminiz için şimdi NORTION LOAN CONSULTANT ile iletişime geçin. Kolay, Hızlı ve Güvenlidir. İletişim Bilgileri: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.
nortionloanconsultant@gmail.com NORTION LOAN CONSULTANT 23.09.2018
İyi günler    Her türlü kredi için hızlı işleminiz için şimdi NORTION LOAN CONSULTANT ile iletişime geçin. Kolay, Hızlı ve Güvenlidir. İletişim Bilgileri: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.
nortionloanconsultant@gmail.com NORTION LOAN CONSULTANT 23.09.2018
İyi günler    Her türlü kredi için hızlı işleminiz için şimdi NORTION LOAN CONSULTANT ile iletişime geçin. Kolay, Hızlı ve Güvenlidir. İletişim Bilgileri: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFON: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.
Murat Acar Kredi 01.10.2018
Merhaba, Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 5.000,00 TL'den 100.000.000,00 TL'ye kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle, Avro (Euro, Pound ve Dolar) ). İlgilendiğiniz takdirde, tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2). E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com). Teşekkürler.
infosunloanservice24@gmail.com MR: CHRISTIAN DAVID ŞARKI 03.10.2018
Finansal problemlerinizi çözmek için acil bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz İş Kredileri, Kişisel Krediler, Ev Kredileri, Ödeme Kredileri, Düğün Kredileri, Öğrenci Kredileri, Araba Kredileri, Banka Kredileri ve Kredi Ödemek için Kredi sağlar. Ne kadar kötü olduğunu biliyorum Kredi puanı. Size hala ihtiyacınız olan kredi miktarını sunabiliriz. Kara listeye alınmış müşteriler için de kredileri onaylıyoruz. Eğer ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin ve şimdi başvurun SAYGILARIMLA MR: CHRISTIAN DAVID ŞARKI infosun kredi servis şirketi İLETİŞİM EMAIL :: us: infosunloanservice24@gmail.com
Akçay Deha akcaydehaloanfirm@gmail.com 17.10.2018
Akçay Deha Kredi firması, girişimcilere bir ortamda kredilere hızlı, şeffaf ve verimli bir şekilde kolayca erişme olanağı sunmaktadır. Müşterilerimize ve hizmet sunumumuza hizmet kalitemizi sağlamak için uzmanlığımız ve uluslararası standartlarımız, uluslararası finans projelerinin ana tedarikçileridir. Turizm, eğlence, eğlence ve inşaat sektörlerindeki önemli kalkınma projeleri için iş ve organizasyonlar, ayrıca bireysel kredi, özel kredi, borç geri ödemesi; İletişim E-posta: akcaydehaloanfirm@gmail.com
John Ahmed Acil bir krediye mi ihtiyacınız var? 18.10.2018
Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Borçlarınızı, iş genişlemenizi, kişisel nedenlerinizi temizlemek istiyor musunuz? Hızlı ve güvenilir krediniz için 3%'lük düşük faiz oranıyla ve iyi kredi koşullarına sahip uygun fiyatlı geri ödeme planıyla lütfen bizimle iletişime geçin. Email: russell.credit40@gmail.com
Murat Acar Kredi 19.10.2018
Herkese merhaba, Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Biz 5000 $ 'dan 10.000.000,00 $' a kadar kredi sunuyoruz, biz güvenilir, verimli, Hızlı ve dinamik,% 100 Garantili ile de (Euro, Pound ve Türk Lirası) kredi verir. İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2). E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com) Teşekkürler.
yusuf.mustafa09390@gmail.com Maria Carols 19.10.2018
Tanri'nin Iyiligine Verdigi Zararin Ifadesini Paylasmaya Söz Veriyorum Merhaba, Ben Maria Carols, su anda Texas sehiri ABD'de yasiyorum. Dört çocugu olan bir dulum ve Mayis 2015'te maddi duruma kapildim ve faturalarimi ödemek ve yeniden finanse etmek gerekiyordu. Çesitli kredi firmalarindan hem özel hem de kurumsal bankalarla kredi aramaya çalistim ama asla basarili olamadim ve çogu banka kredimi reddetti. Ancak Tanri ona göre, Tanri'nin bir kadina, 850,000 ABD Dolari tutarinda bir kredi veren özel bir kredi verendim ve bugün bir isyeri sahibi oldugumu ögrendim ve su anda herhangi bir firmaya basvurmaniz gerekirse çocuklarim su an iyi gidiyor. Teminatsiz bir krediyi teminat altina almak, kredi kontrolü yapmamak, sadece% 3 faiz oranina sahip bir imza yetkilisi yoksa daha iyi ödeme planlari ve takvimi için lütfen Sayin Yusuf Mustafa (yusuf.mustafa09390@gmail.com) ile irtibata geçiniz. Bunu yaptigimin farkinda degil ama simdi çok mutluyum ve insanlar hakkinda onun hakkinda daha fazla bilgi vermeye karar verdim, ayrica Tanri'nin onu daha çok korusun diye istiyorum. Ona e-posta yoluyla ulasabilirsiniz. yusuf.mustafa09390@gmail.com Onun Whatsapp Telefon Numarası: +1 (929) 267-7281
DUR mrslindarobertloanfirm@outlook.com 22.10.2018
Bir krediye acil ihtiyacınız var mı? Bankanızdan veya bir finans şirketinden bir krediniz varsa reddedilir mi? Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Faturalarınızı ödemek veya ev satın almak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Kendi işinize sahip olmak ve kredi yardımına ihtiyacınız var mı? Öğrenci kredisine mi ihtiyacınız var? Mali yardımınız için bugün bize ulaşın. İlgilenen herhangi bir başvuru sahibi bizimle iletişime geçmelidir. Email: (mrslindarobertloanfirm@outlook.com) ana sayfa: http://privatelanders12.wixsite.com/loan
Mr. Carter Collins cartercreditunionoffer.link@gmail.com 29.10.2018
Benim adım Bay Carter Collins, özel ve kurumsal bireylere kredi veren özel bir borç veren benim. Çok fazla banka tarafından reddedildin mi? İşinizi kurmak için finansmana ihtiyacınız var mı? İşletmenizin genişletilmesi için finansmana ihtiyacınız var mı? Yoksa kişisel bir krediye mi ihtiyacınız var? şimdi bize ulaşın :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com  Bu İşlemdeki Nitelikler:   1) Borçlu, iyi niyetle ve sınırsız lütufla güvenilmeli. 2) Kötü kredi ile bile, bu şirkette Sınırsız lütuf ile Borçlu Krediyi hala garanti ediyoruz. 3) Düşük kredi ile bile Kredi Verilebilir. 4) Kredi faizinin sabit faiz oranı% 2'dir. 5000 dolar ile 30.000.000 dolar arasında bir borç veriyoruz. BORROWERS VERİ FORMU 1) ADINIZ: 2) Seks: 3) ÜLKENİZ: 4) İŞİNİZ: 5) MARITAL DURUMUNUZ: 6) TELEFON NUMARASI: 7) AYLIK GELİR 8) adres: 9) AMAÇ: 10) KREDİ TALEPİ: 11) KREDİ SÜRESİ: şimdi bize ulaşın :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com Saygılarımla Bay Carter Collins
johnloanffirm2@gmail.com HENRY 30.10.2018
Herkese merhaba, Benim adım HENRY, Alabama, United State'denim, kredimi nasıl aldığımı ifade etmek için buradayım. JOHN WILLIAMS Kredi Şirketi {(johnloanfirm2@gmail.com)} Bu forumda borç verenler olduğunu iddia eden borç verenler, borçlarının gerçek olduğunu ve başvuruda bulunduklarını, ancak bir arkadaşımın bana bir kredi vermeme yardım edeceğine söz veren Sayın JOHN WILLIAMS Kredi Şirketine beni tanıtana kadar bana hiç borç vermediklerini söylediler. arzu ve herhangi bir gecikme olmadan söz verdiği gibi gerçekten yaptı, şüphelerim vardı ama asla inanmayacağım. Kredilerime gerçekten yardım eden ve hayatımı daha iyi bir şekilde değiştiren JOHN WILLIAMS ile tanışana kadar hala güvenilir kredi verenler olduğunu düşünmemiştim. Orada hala çok iyi borç verenler olduğunu biliyorum, ama size tavsiyede bulunmaktan dolayı, Sayın JOHN WILLIAMS Kredi Şirketi'ni, onun bakımını ve anlayışını denemenizi tavsiye ederim. Eğer acil bir krediye ihtiyacınız varsa ya da projeleriniz için finansman istiyorsanız, bu yüzden e-posta adresi (johnloanfirm2@gmail.com) Sayın JOHN WILLIAMS Kredi Şirket ile temas kurmaktan çekinmeyin, bilmiyorum
billjohnson.loanfirm011@gmail.com Bill Johnson 31.10.2018
Meşru bir kredi almak her zaman büyük bir sorun olmuştur. Finansal sorun yaşayan ve buna çözüm bulunması gereken müşteriler için. Kredi ve teminat konusu, müşterilerin meşru bir borç verenden kredi ararken endişe duydukları bir şeydir. Fakat .. borç verme sektöründe bu farkı yarattık. % 3 faiz oranına kadar 5.000 USD - 500.000.000 USD USD aralığında bir kredi ayarlayabiliriz. Bu e-postayı hemen yanıtlayın: billjohnson.loanfirm011@gmail.com
Adrian Bayford Yorum Başlığı 02.11.2018
Merhaba Krediye ihtiyacınız var mı? % 2'lik bir faiz oranıyla kredi veriyoruz, daha fazla bilgi için bize ulaşın (adribay0008@gmail.com)
missroseloanfirm@hotmail.com miss rose 03.11.2018
Merhaba Bir kredi, kişisel kredi, ipotek, araç kredisi, kredi, borç konsolidasyonu, teminatsız krediler, risk sermayesi vb. .. Ya da bir bankadan ya da finansal bir çözümden kredi var mı? Ben Miss Rose, özel bir borç veren, işletmelere borç veren ve% 2. Fırsatları 48 saat içinde bize ulaşın. İletişim: missroseloanfirm@hotmail.com
Kredi Loretta 19.11.2018
Hepinize iyi haberler, Loretta Harris, Origen Realty'de Emlakçı Emlakçıyım, İstanbul'da yaşıyorum, burada bir Ev Kredisi veya İşletme Kredisi ihtiyacı olan herkese ARAB MALİ HİZMET ŞİRKETİ'ni tavsiye etmek için buradayım. . Kayıtlı ve yetkili kredi firmasıdır. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan, mülk satın almak isteyen veya son 6 yıldır bir iş kurmak isteyen müşterilerimize fon sağlamıştır. Herhangi bir krediye ya da finansmana ihtiyacınız varsa. (ARAB FİNANSAL HİZMETLER ŞİRKETİ) ile temasa geçtiğinizi TAVSİYE EDERİM.% 100 teminatlı bir kredi şirketi var ve sadece İstanbul'da evimi satın aldığım onlardan 2.500.000,00 lira ev kredisi aldım. Ben kendimi hayallerimi nasıl elde ettiğime dair Facebook'ta ifade vermeye devam edeceğim ve gelecek yıllara daha da çok değer vereceğime eminim. Her yıl% 5 faiz oranıyla krediler dağıtırlar. Kredi programı çok ilginç ve borçlunun genellikle geri ödeme başlayacaktır önce kredi yatırım için 5 aylık süre verilir, Onlar yasal ve sertifikalı şirket ve gizlilik% 100 onlarla güvenli, bugün e-posta yoluyla başvurun: truecreditcashloan@gmail.com
sunshinefinancialgroupinc@gmail.com Susan Benson 22.11.2018
Merhaba ve Sunshine Financial Group A.Ş.'ye Hoş Geldiniz Bu sertifikalı, saygın, meşru ve akredite kredi Şirketidir. Krediye acil ihtiyaç duyan herkese maddi yardım sağlıyoruz, her türlü krediyi, kişisel krediyi ya da Ticari Krediyi sunuyoruz ve ayrıca bir projeye başlamak veya ev ya da araba almak için size bir kredi verebiliriz .. ANAHTAR FAYDALAR: - Her zaman, her yerde uygulayın. - 24 saatten daha kısa sürede nakit alın - 50 Milyon Euro'ya kadar borç almak - Gizli ücret yok. - Düşük faiz oranı% 3 - 1-30 yıl boyunca, haftalık, aylık veya yıllık geri ödeme tarihini seçmek için şans elde edersiniz. - Yüksek Güvenceli 24 saat içinde acil bir krediye ihtiyacınız varsa, aşağıdaki e-posta adresi aracılığıyla daha fazla bilgi için bize yazın. İçtenlikle Susan Benson CEO, S.F.G.I Email: (sunshine_fginc@outlook.com) Email: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) WhatsApp: (+447903159998)
sunshinefinancialgroupinc@gmail.com Susan Benson 22.11.2018
Merhaba ve Sunshine Financial Group A.Ş.'ye Hoş Geldiniz Bu sertifikalı, saygın, meşru ve akredite kredi Şirketidir. Krediye acil ihtiyaç duyan herkese maddi yardım sağlıyoruz, her türlü krediyi, kişisel krediyi ya da Ticari Krediyi sunuyoruz ve ayrıca bir projeye başlamak veya ev ya da araba almak için size bir kredi verebiliriz .. ANAHTAR FAYDALAR: - Her zaman, her yerde uygulayın. - 24 saatten daha kısa sürede nakit alın - 50 Milyon Euro'ya kadar borç almak - Gizli ücret yok. - Düşük faiz oranı% 3 - 1-30 yıl boyunca, haftalık, aylık veya yıllık geri ödeme tarihini seçmek için şans elde edersiniz. - Yüksek Güvenceli 24 saat içinde acil bir krediye ihtiyacınız varsa, aşağıdaki e-posta adresi aracılığıyla daha fazla bilgi için bize yazın. İçtenlikle Susan Benson CEO, S.F.G.I Email: (sunshine_fginc@outlook.com) Email: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) WhatsApp: (+447903159998)
JANICE ALBERT JANICE 28.11.2018
SCAMMERS BANA KENDİNİ KABUL ETTİ VE BANA HATIRLATMAKTADIR VE JOHN LOAN LOAN PLC'NİN TEŞKİL EDİLMESİNDEN ANLATILMIŞTIR: - johnloanfirm2@gmail.com. Herkese selamlar, söyledikleri hayat aldatmacalarla dolu. İşkence ve acı, Janice Albert'in dolandırıcılığın elindeki deneyimle karşılaştırılabilir, sahte kredili borç verenlerin sözlerini doğrulamaksızın güvendim, 12,500 dolardan fazla para kaybettim. Faturalar ama düşen kurban üzerinde devam ediyorum hayatım karmaşa dolu çöp parçasıydı. Çocuklarım okuldan düştü, Bankam kredi verdi, çünkü kredi notum düştü. Geçen haftaya kadar çok yakın bir arkadaşım, JOHN LOAN PLC'den bir de ipotek almam gerektiğini söyledi. Bir seçeneğim yokken onları üzüntü ve şüphe dolu bir kalple temasa geçirdim ve onların prosedürlerini kendi politikalarına uyacak şekilde uyandırıyordum, iletişim kurduğum her ipotek şirketi gibi kötü haberleri bekliyordum, o zaman bankamda bir kredi uyarısı aldım hesabım, gözümün önünden neredeyse gözyaşları dökmek için başvurduğum 50.000 dolarlık krediyle ödünç verilmişti çünkü asla gelmeyeceğine inanıyorum. Herhangi bir mortgage kredisine ihtiyacınız olduğunda, bir av olmayın ve bilgileri aracılığıyla bir gerçek mortgage şirketine başvurun. Email: johnloanfirm2@gmail.com Ve finansal atılımınızı alın.
caravelleceline59@gmail.com Céline 08.01.2019
Merhaba bayan ve efendim! Dürüst ve ciddi kredi ihtiyaçlarınız için çevrimiçi olarak benimle iletişime geçin: caravelleceline59@gmail.com.Güveniniz için teşekkür ederiz.
Kvithyll Frank Kredi 08.01.2019
Herhangi bir finansal zorlukta mısınız? ŞAYET EVET İSE! Kvithyll Finans ve İpotek Limited Şirketi ile iletişim kurun Küçük ve büyük krediler için. Bireysel Kredi, Borç Konsolidasyon Kredisi, Risk Sermayesi, İşletme Kredisi, Eğitim Kredisi, Konut Kredisi gibi finansal ihtiyaçlarınızı% 2 faiz oranıyla karşılamak için her türlü kredi hizmetini sunuyoruz. Bugün e-posta yoluyla bize ulaşın: kvithyllfinance@gmail.com Mali Memnuniyetiniz Hedefimizdir ve bizimle çalışmak iyi bir deneyim olacaktır. Whatsapp: +17816567138 Kredi, milliyete bakılmaksızın herkese açıktır. E-posta: kvithyllfinance@gmail.com
caravelleceline59@gmail.com Céline 08.01.2019
Merhaba bayan ve efendim! Faaliyetleriniz için çok iyi durumda olan dürüst ve ciddi bir kredi arayan bir birey, bir yüklenici veya girişimcisiniz. Bana ulaşın: caravelleceline59@gmail.com.Güvendiğiniz için teşekkür ederiz.
billjohnson.loanfirm011@gmail.com Bill Johnson 15.01.2019
Meşru kredi almak her zaman çok büyük bir problem olmuştur. Finansal problemi olan ve bunun için çözüme ihtiyacı olan müşterilere. Kredi ve teminat konusu, müşterilerin meşru bir borç verenden kredi ararken her zaman endişelendiği bir şeydir. Ancak .. borç verme sektöründe bu farkı yarattık. $ 5.000.00 USD ile 500.000.000.00 USD arasında değişen kredilerde% 3'lük faiz oranını karşılayabiliriz. Bu e-postayı hemen yanıtlayın:billjohnson.loanfirm011@gmail.com
info.trustfirm2012@gmail.com Bayan Catherine Cole 17.01.2019
İyi günler,    Bir iş adamı mısın yoksa kadın mı? Herhangi bir finansal stresiniz varsa veya kendi işinizi kurmak için fonlara mı ihtiyacınız var? Borcuna ihtiyacın var mı borcunu ödemek veya faturaları ödemek? Kredi notunuz düşük mü ve yerel bankalardan ve diğer finans kuruluşlarından borç almayı zor buluyor musunuz? Aşağıdaki gibi bir borç veya finansmana ihtiyacınız var mı: a) kişisel kredi b) eğitim, c) Borç Konsolidasyonu, d) genişleme, e) vb    Bireysel Krediler, Firmalar ve İşbirliği kuruluşlarına yıllık% 3 faiz oranıyla teklif veriyoruz, ödünç alabileceğiniz minimum tutar en fazla 50 milyon ABD Doları ile 2.000 ABD Dolarıdır. Lütfen ilgileniyorsanız aşağıdaki e-posta bilgileri ile bize ulaşın. ŞİMDİ BİZE ULAŞIN: info.trustfirm2012@gmail.com ADI: Bayan Catherine Cole   Hızlı ve kolay kullanılabilir kredi
Ad Soyad Yorum Başlığı 02.02.2019
Merhaba Finansal probleminizi çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Ülkenizdeki bir banka tarafından reddedilirseniz Acil durum kredisine ihtiyacınız var, lütfen bize ulaşın InfoCom Trust Ltd olarak, diğerlerinin yapamadığı günlere yardım ediyoruz! Her şeyi 5.000 ila 50 milyon dolara getirin. * 1 ila 10 yıl arasında seçim yapın. İletişim E-Posta: (tvarreci@gmail.com) Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim dilek
josephrobinsonloanfirm@gmail.com Mr Binson 03.02.2019
Krediye ihtiyacınız var mı? Finansal yardıma ihtiyacınız var mı? Firmanız, firmanız veya endüstrinizin finansal yardıma ihtiyacı var mı? İşinizi başlatmak için finansmana ihtiyacınız var mı? İşinizi büyütmek için finansmana ihtiyacınız var mı? Kişisel krediye ihtiyacınız var mı? e-posta: josephrobinsonloanfirm@gmail.com
loan mark 13.02.2019
İyi günler, kapınıza, mütevazi kredinin getirilmesindeki mütevazi zevkim. finansman yatırım seçenekleri. Biz BELLUNO, İtalya olarak, bir kredi için onay almanın zorluklarını, yıldızların kredi notundan ve geçmişinden daha az olan zorlukların farkındayız. Bu yüzden yıllarca kredi notu almayan bireyler için kredi onayını sunma ve işleme konusunda uzmanlaştık. Ticari krediler, konut kredisi ve diğerleri gibi tüm kredi ihtiyaçlarınızı heyecan verici faiz oranları ve zahmetsiz ödeme planları ile karşılarız. Enternasyonalimizi genişletmek için çalışıyoruz. dünya genelinde portföy ve 1 milyon dolar ve üzerindeki borç finansmanı şeklinde projeler finanse ediyor. Bu Fonlama programı, müşterinin 1-15 yıllık bir süre için yıllık% 3 kadar düşük faiz ödemelerinin keyfini çıkarmasını sağlar. Ayrıca, kişisel ve ticari kredileri, işin doğasına bağlı olarak 100.000,00 USD ila 1.000.000,00 USD arasında ayarlayabiliriz. Şu anda aşağıdakiler için finansman sağlıyoruz: * Başlangıç ??Franchise * İş Edinme * İş Genişletme * Ticari Gayrimenkul satın alma * Sözleşme Yürütme * * Kredileri birleştirmek Amacımız, kredi raporunuzda ne olduğuna bakılmaksızın, mümkün olduğunca herkese yardımcı olmaktır. söylemek. Ayrımcılık yapmak için şirketimizi kurmadık. BELLUNO'yu kabul etmenin yanı sıra Yönetici Özetinizi / Proje Planınızı almaktan memnuniyet duyarız. Finansman ve bunun için yumuşak kredi sağlama amacıyla seçtiğiniz herhangi bir uygulanabilir projeye özenle katılmak bizim kararlılığımızdır. Projelerinizi bize e-posta ile gönderin: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları