ŞEHİT POLİS KURBANOĞLU İÇİN MEVLİT OKUTULDU

16.09.2016   00:58

ŞEHİT POLİS KURBANOĞLU İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Şehit Polis Olgun Kurbanoğlu, aramızdan ayrılışının birinci yılında, okutulan mevlidi şerif ve dualarla anıldı.

Tacettin DURMUŞ / SUSUZ (ÖLÇEK HABER AJANSI)

Geçtiğimiz yıl Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesinde PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen polis memuru Olgun Kurbanoğlu için mevlidi şerif okuldu.

Aramızdan ayrılışının birinci yılında, Karslı polis olgun Kurbanoğlu’nun Köyü Çamçavuş’da okutulan Kuran- ı Kerim’in ardından dualar edildi. Ailesi tarafından kurulan taziye çadırında mevlit yemeği verildi.

Mevlide Susuz Kaymakamı Yusuf İzci, Belediye Başkanı Murat Uray, Jandarma Komutanı Ercan Onarıcılar, ilçe Emniyet Amiri Deniz Engin, Şehit Polis Kurbanoğlu’nun eşi Asuman Kurbanoğlu, çocukları, kardeşleri, yiyeni Sedat Karabağ, muhtar Levent İlyasoğlu, köylüleri, bazı meslektaşları ve sevenleri katıldı.

Okunan dualarında ardından Kaymakam Yusuf İzci ve Belediye Başkanı Murat Uray ve mevlide iştirak eden yakınları, şehidin eşi Asuman Kurbanoğlu ve çocukları ile yakından ilgilendi. İlçe Kaymakamı Yusuf İzci, şehidin eşi Kurbanoğlu’na devletin her zaman yanlarında olduğunu söyledi.

VALİ DOĞAN, ŞEHİDİN YAKINLARINI YALNIZ BIRAKMADI

Öte yandan Kars Valisi Rahmi Doğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Aydın Acay ile birlikte bayramın ilk günü şehit polisin köyünde ailesini ziyaret ederek bayramlaşarak acılarını paylaştı.

Ailesi ile yakından ilgilenen Vali Doğan, şehide Allah’tan rahmet ve başta eşi Asuman Kurbanoğlu olmak üzere ailesine ve yakınlarına sabırlar diledi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları