CHP ADAYLARI, ÇİMENTO ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU

30.10.2015   15:03

CHP ADAYLARI, ÇİMENTO ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU

Tacettin DURMUŞ / KARS (ÖLÇEK HA)

1 Kasım'da yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimlerine birkaç gün kaldı. CHP Adayları, Kars şehir merkezinde ziyaretlerini aralıksız sürdürüyorlar.

Seçim çalışmaları kapsamında CHP Kars Milletvekili Adayı Selami Yiğit, CHP Kars İl Başkanı Özfer Koçak ve partililer, Çimento Fabrikası işçilerini de unutmayarak, ziyaret ettiler.
İşçilerle bir araya gelen CHP Kars Milletvekili Adayı Selami Yiğit, CHP Kars İl Başkanı Özfer Koçak ve beraberindeki partililer, bir süre karşılaştıkları fabrika işçileri ile sohbet ettiler.
Sohbet sonrası CHP Kars Milletvekili Adayı Selami Yiğit, CHP İl Başkanı ÖZfer Koçak ve partililer ardından yemekhaneye geçerek işçiler ile birlikte sıraya girerek yemek aldılar.
İşçiler ile birlikte yemek yiyen CHP’liler, yemek esnasında işçiler ile de sohbet ederek, CHP’nin projeleri hakkında bilgiler verdiler.

Kars Çimento Fabrikası Yetkilileri ve fabrika çalışanları kendilerini ziyaret eden CHP Kars Milletvekili Adayı Selami Yiğit’e, Kars İl Başkanı Özfer Koçak’a ve partililere teşekkür ederek, adaylara başarılar dilediler.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları