CHP ADAYLARI, GENÇLERLE BULUŞTU

25.10.2015   18:01

CHP ADAYLARI, GENÇLERLE BULUŞTU

Tacettin DURMUŞ / KARS (ÖLÇEK HA)
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kars Milletvekili Adayları gençlerle buluşarak, gençlerin sıkıntılarını dinlediler.
CHP Kars Milletvekili Adayları Selami Yiğit, Aysel Boy ve Saffet Özdemir, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.
Katılımın yüksek olduğu gençlik toplantısında, CHP Kars Milletvekili Adayları Selami Yiğit, Aysel Boy ve Saffet Özdemir, öğrencilerin karşısına geçerek CHP’nin iktidar olma ya da Koalisyon ortağı olması durumunda yapılacaklarını öğrencilerle paylaştılar.
Üniversite öğrencileri de yaşadıkları sıkıntıları adaylara anlatarak, sorunlarının çözülmesini istediler. Soru cevap şeklinde devam eden gençlik toplantısında öğrenciler, adaylara tam destek verdiklerini belirttiler.
Toplantı sonrası üniversite öğrencileri, “ CHP’nin iktidar olmasını istiyoruz. Yaşanacak bir Türkiye istiyoruz. Toplantı çok verimli geçti, bizler açısından. Sorunlarımızı vekil adaylarıyla paylaştık. Onlarda seçilmeleri durumunda her zaman bizlere destek olacaklarını söylediler. CHP, Türkiye’nin sorunlarını çözme konusunda donanımlı bir parti. CHP Kars Milletvekili Adaylarının seçilerek meclise gitmelerini istiyoruz. CHP’yi denemekte büyük fayda var. Bugüne kadar sorunları siyasiler çözmedi. Bu dönem CHP’yi destekleyeceğiz. Umarız tek başına CHP iktidar olur.” dediler.
Toplantı sonrası CHP Kars Milletvekili Adayları Selami Yiğit, Aysel Boy, Saffet Özdemir ve CHP Kars İl Başkanı Özfer Koçak, gençlik toplantısına katılan öğrencilere teşekkür ettiler.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları