Murtaza Karaçanta: Kars´ı Kazanacağız!

13.01.2014   10:02

Murtaza Karaçanta: Kars'ı Kazanacağız!

Milliyetçi Hareket Partisi Kars Belediye Başkan Adayı Murtaza Karaçanta, “Şu an itibari ile Kars’ın önündeki en büyük engel, 15 yıldır Kars’ı yöneten aynı zihniyetlerdir.

Kars’ın bu sorunu 30 Mart akşamı çözülecek. Geri kalan sorunları çözmek için de biz kollarımızı sıvayıp işe koyulacağız. 'Şeffaf, hesap verebilen bir yönetim' şeklinde ifade ettiğimiz yönetim anlayışımızla sorunların üstesinden kısa zamanda geleceğimize inanıyorum. Kars’ta yaşayan herkesin farklı sorunları var. Trafik sorunu, ulaşım sorunu, açık alan sorunu… Gençlerin, çocukların, kadınları sorunları saymakla bitmez. Kars’ın yarısından fazlası yardım alıyor, bu da gelir adaletsizliğinin bir göstergesi. Kars’ta 15 yıldır sadece kendileri için rant sağlayanlar bu halka hiçbir şey yapmadılar. Kars’ın çok ciddi bir potansiyeli ve bütçeye girmeyen kaynağı var. Kars’ta ki mevcut yönetim ve bunlardan önceki yönetim Kars’ın bu potansiyelinin önünde adeta bir engel olmuşlardır.


“Birlikte Düşünüp Birlikte Yöneteceğiz”

Karaçanta: “36 Projemiz var bunları Karslılarla paylaşacağım. Diğer adaylar da projelerini anlatacak ancak önemli olan bu projelerin gerçekleştirilebilme potansiyelidir. Önemli olan Kars’ın ihtiyaçlarına göre projeler geliştirmek ve bunları vakit kaybetmeden gerçekleştirmektir. Biz Kars’a farklı bir gözle bakıyoruz. ‘Birlikte düşünüp birlikte yöneteceğiz’ derken de Kars’ın potansiyelini harekete geçirerek Kars’ı Türkiye’nin gurur duyacağı bir şehir haline getireceğimizi ısrarla söylüyoruz. Biz Türkiye sevdalısı, Kars sevdalısı insanlarız. Bunun için Kars’ı Türkiye’nin gurur duyacağı bir şehir haline getirmek temel hedefimiz” dedi.
Kategori:
Etiketler:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları