Başkan Alibeyoğlu Finans Sektörü İle Yaşanan Sorunları Dile Getirecek

15.01.2019   15:00

Başkan Alibeyoğlu Finans Sektörü İle Yaşanan Sorunları Dile Getirecek

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği(TBB) organizatörlüğü ile reel sektör ile mali diyalogların güçlendirilmesi, sorunların ve önerilerin paylaşılması amacıyla seçilen belli şehirlerde oda ve borsaların katılımları ile ortak toplantılar düzenlenmektedir.

Bu kapsamda 17 Ocak 2019 Perşembe Günü Erzurum’da TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu, TBB Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Sayın Hüseyin AYDIN ile TBB Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcılarının katılımları ile “Bölge Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı” yapılacaktır. Toplantıda ilimizi Kars Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu temsil edecek olup, üyelerin ve esnafların, banka ve finans sektörü ile yaşamış oldukları sorunları dile getirecektir.

Konu hakkında Başkan Ertuğrul Alibeyoğlu yapmış olduğu değerlendirmede “şimdiye kadar üyelerimizin ve esnaflarımızın sorunlarını Oda olarak tespit ettik ve toplantıda dile getirmek üzere notlarımızı aldık. Ancak, bizim gözümüzden kaçan sorunlarımız olabilir. Üyelerimizin var ise sorunları ve çözüm önerileri Odamıza başvuru yaparak veya e-posta yolu ile odamıza bildirerek kayıtlarını yaptırabilirler. Böylelikle gözümüzden kaçan veya bizim bilmediğimiz sorunları da dile getirebiliriz.” Sözlerine yer verdi.

Sözlerinin devamında başkan Alibeyoğlu, toplantının 17 Ocak 2019 Perşembe Günü yapılacağını hatırlatarak, üyelerden Bankalar ve Finans Sektörleri ile yaşamış oldukları sorunlar hakkında geri dönüş beklediklerini dile getirdi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları