GAMP Endüstri Meslek Lisesi Genç A erkeklerde 3. oldu

26.12.2018   09:55

GAMP Endüstri Meslek Lisesi Genç A erkeklerde 3. oldu

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

Elazığ’da gerçekleştirilen Kros Grup Birinciliği Yarışmalarında GAMP Endüstri Meslek Lisesi takım olarak Genç A erkeklerde 3. oldu.

Okul Sporları Faaliyet Programı kapsamında 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Kros Grup Birinciliği Yarışmaları 22 Aralık 2018 tarihinde Elazığ ilinde yapıldı.

Kars Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda devam eden müsabakalarda Kars’ı Yıldız Bayanlarda Arpaçay YİBO, Yıldız Erkeklerde Aydın Tanrıverdi Orta Okulu, Genç A Bayanlarda Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Genç A Erkeklerde ise GAMP Endüstri Meslek Lisesi temsil etti.

Elazığ’da düzenlenen 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Kros Grup Birinciliği Yarışmalarında Gazi Ahmet Muhtar Paşa Endüstri Meslek Lisesi takım olarak Genç A erkeklerde 3. oldu.

Öte yandan Kars Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Kros Grup Birinciliği Yarışmalarında Genç A erkeklerde 3. olan Gazi Ahmet Muhtar Paşa Endüstri Meslek Lisesi, takım olarak 15 Ocak 2019 tarihinde Antalya’da yapılacak olan Okullararası Kros Türkiye Şampiyonasında ilimizi bir kez daha temsil edeceği bildirildi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları