Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karslıların kurtuluş coşkusuna ortak oldu

30.10.2018   12:32

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karslıların kurtuluş coşkusuna ortak oldu

Melih ŞAHİN / www.haberolcek.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kars’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98’nci yıldönümünü nedeniyle Kars halkına kutlamam mesajı gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gönderdiği kutlama mesajı, Kars Valiliği önünde gerçekleştirilen kutlama etkinliği sırasında okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Vali Rahmi Doğan aracılığıyla Kars halkına gönderdiği kutlama mesajında, “Kars ilimizin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünde vatandaşlarımıza tebriklerimi iletiyorum. İstiklal mücadelesi, vatanı canlarından üstün tutuna, kahramanlıklarıyla tarihe mal olan tüm şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakarlıkları, aziz milletimizin bağımsızlığına ve özgürlüğüne sahip çıkma kararlılığı sayesinde zaferle neticelenmiştir.

Böyle kutlu bir anlayışla, kadim medeniyetimizin mirası üzerine kurulan Cumhuriyetimizi kazanımlarıyla korumak, yaşatmak, muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak, yeni başarılarla daha da güçlendirmek suretiyle geleceğe taşımak için büyük bir azimle çalışmaya devam ediyoruz. Bu inançla, İstiklal Savaşımızın bütün kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyorum. Kars’ın bu gurur günün tekrar kutluyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularla selamlıyorum.”dedi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları