Karslı 100 çocuk polis abileri ile Erzurum´u gezdi

01.10.2018   11:03

Karslı 100 çocuk polis abileri ile Erzurum’u gezdi

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

Kars Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen "ÇOGEP Sporcu Gençlik Sağlıklı Gelecek" adlı projesi devam ediyor.

Proje kapsamında spor kurslarına devamlılık sağlayan 100 çocuğun katılımıyla geçtiğimiz Cumartesi günü Erzurum’a günübirlik gezi düzenlendi.

Kahvaltı sonrası başlayan gezi programında Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü görevlileri eşliğinde Sarıkamış Şehitliği, Erzurum Kalesi, Atatürk Evi, Aziziye ve Mecidiye Tabyası, Nene Hatun Milli Parkı, Çoban Dede Köprüsü, Erzurum Kongre Binası, Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii, Yakutiye Medresesi ve son olarak Taşhan Oltu Taşı Çarşısı (Rüstem paşa bedesteni) ziyaret edildi. Böylece çocukların güzel bir gün geçirmesi sağlandı.

Öte yandan Kars Emniyet Müdürlüğünden yapılan açılmada, il genelinde çocuk ve gençlerin sosyal hayatlarının zenginleştirilerek, topluma faydalı bireyler olarak yetişmeleri, manevi bilinçleri ile milli birlik ve beraberlik duygularının geliştirilmesi amacıyla çalışmalarımız,hassasiyetle devam edeceğibildirildi.


 
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları