Vali Doğan'ın ismini kullananlar aranıyor!

12.09.2018   12:21

 Vali Doğan’ın ismini kullananlar aranıyor!

Tacettin DURMUŞ / Melih ŞAHİN

Güvenlik güçleri hareket geçti: Vali Doğan’ın ismini kullananlar aranıyor!

Kars Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma ekipleri Kars Valisi Rahmi Doğan’ın ismini kullanarak iş adamları ve vatandaşlardan yardım kampanyası adı altında para toplayan dolandırıcıların yakalanması için işlem başlattı.

Konu hakkında Kars Valiliği İl Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yazılı bir açıklama yapılarak, “Son günlerde bazı dolandırıcıların, Valimiz Sayın Rahmi Doğan’ın ismini kullanarak ve bizzat Sayın Valimizle görüştüklerini beyan ederek, iş adamı ve vatandaşlarımızdan yardım kampanyası adı altında para talep ettikleri yönünde duyumlar alınmıştır.” denildi.

Yapılan açıklama şöyle: “Dolandırıcılık olaylarının önüne geçilebilmesi, şüpheli şahısların yakalanmaları ve vatandaşlarımızın mağdur olmalarının engellenmesi amacıyla kolluk görevlilerimizce gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık olaylarıyla karşılaşmaları veya bu yönde herhangi bir duyum almaları halinde hemen 155 polis ve 156 jandarma hatlarını aramaları, bu şahıslara itibar etmemeleri ve kesinlikle herhangi bir ödemede bulunmamaları önem taşımaktadır.”
Kategori:
Etiketler:rahmi doğan
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları