Kazımpaşa Caddesinin kaldırımları yeniliyor

12.07.2018   16:42

Kazımpaşa Caddesinin kaldırımları yeniliyor

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

Kars Belediyesi, Kazımpaşa Caddesinde başlatılan yol ve kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediye şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışmalarına aralıksız devam ederken Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kazımpaşa caddesinde kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, "Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Kazımpaşa caddesinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kars'ın daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyoruz. Şehrimizin hemen her noktasında bir çalışmamız var. Cadde, sokak düzenlemelerine de ayrıca önem veriyoruz. Şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışıyoruz" şeklinde açıklama yaptı.

Kars'ın modern bir görünüme kavuşacağını ifade eden Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipkeri, "Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kars'tır" ifadelerini kullandı

 
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları