Belediye yol ve kaldırım çalışmalarına start verdi

05.07.2018   09:47

Belediye yol ve kaldırım çalışmalarına start verdi

Melih ŞAHİN / www.habersarikamis.com

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, uzun süredir devam eden yağışlı havaların ardından yol ve kaldırım çalışmalarına başlandığını duyurdu.

Çalışmalara Bahçelievler Mahallesi’nde start verildiğini belirten Başkan Karaçanta, Alparslan, Örnek, Halitpaşa mahallesi ve kale yolunda devam ettiğini açıkladı.

Birçok cadde de çalışmalara başlanacağını duyuran Başkan Karaçanta, “Şehrimize hizmet etmek en büyük sevdamızdır. Kars sevdamızı hizmetlerimizle pekiştirip halkımızın rahat yaşaması noktasında adımlar atıyoruz. Mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın da büyük sabrı ve desteği ile başlattığımız bu yıl ki çalışmalarımız havaların el verişli gitmesi halinde daha da hızlanacaktır. Amacımız olan hizmeti şiar edinen belediyemiz tüm gücünü ve vaktini bu çalışmalara ayırmaktadır. Göreve geldiğimizde verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Vatandaşlarımızın daha rahat ve huzurlu bir yaz mevsimi geçirmeleri için başlattığımız çalışmalarımız gece-gündüz devam edecektir. Tüm vatandaşlarımıza anlayışları ve sabır ve destekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.
Kategori:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.
YAZARLAR
Canlı Maç Sonuçları